PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655948}

Mściciel z Wall Street

Assault on Wall Street
6,4 7 697
ocen
6,4 10 1 7697
Mściciel z Wall Street
powrót do forum filmu Mściciel z Wall Street

Nie mam pojęcia skąd tak wysokie oceny, być może chodzi o zwykłą satysfakcję, a dobrze tym .... : ) uważam, że film jest bardzo przeciętny , ot gostek postanowił strzelać do wszystkich, którzy jak sądzi zrobili mu krzywdę. Nic nowego i kiepskim wydaniu. A roztrząsanie zagadnień moralności psychologicznych w tym przypadku to nieporozumienie.

alevip

to prawda film nie jest najwyższych lotów. A na forum fw się gimbusy podniecają

ocenił(a) film na 9
Marek84

Ciekawe co ty byś zrobił na jego miejscu, posiadając doświadczenie wojskowe tak samo broń. Ale nigdy tego nie ocenisz bo z pewnością nie chcesz przeżyć tego podobnego co w filmie. Super film oby takich wiecej :)

ocenił(a) film na 3
xoktusx

Na jego miejscu najpierw bym przeczytał umowę ubezpieczeniową którą podpisuję, oraz douczył się o tym w co inwestuję.

ocenił(a) film na 6
mlody969

Ale pieprzenie. Chyba, że jesteś "po prawie" :). Takich życiowych porad pełne są internety, a z prawda jest taka, że przeciętny człowiek nie wie co podpisuje. Nieprzypadkowo umowy to zdania pełne paragrafów, kropek, przecinków, aneksów, odnośników, gwiazdek, gęstego druku i okrągłych zdań. Przeciętny człowiek nie ma tego rozumieć, ma się zniechęcić do czytania. Po prostu zaufać, że duża i poważna instytucja go nie oszuka. Tak więc o ile nie jesteś prawnikiem to nie wierzę Ci, że jesteś w stanie się obronić choćbyś nie wiem ile się douczał. Jak źle trafisz to Cię porobią i potem będziesz sobie mógł drukować te swoje materiały źródłowe i chodzić od Annasza do Kajfasza. Albo lepiej wynająć prawnika (jeśli coś ci zostanie po katastrofie i w dodatku ten będzie uczciwy). Bo sam to co najwyżej będziesz mógł w końcu zapłakać nad trudnym losem.

ocenił(a) film na 3
JFR

Przepraszam bardzo, jeżeli ten przeciętny człowiek podpisuje coś czego nie rozumie to potem do kogo może mieć pretensje? No i to też nie jest tak, że tego nie da się zrozumieć. Jak się nie czyta to na pewno się nie zrozumie. A to że przeciętny janusz nie rozumie nawet wiadomości to już jest jego sprawa. Przypominam, że to co obowiązuje szarego człowieka - prawo - także jest zapisane prawniczym językiem. Ustawa prawo o ruchu drogowym także nie jest napisana prozą, czy to znaczy że ktoś nie będący prawnikiem jej nie zrozumie? W takim razie trzeba by zmniejszyć ilość praw jazdy o jakieś 99%

ocenił(a) film na 6
mlody969

Nie, trzeba tak pisać prawo, aby każdy przeciętny człowiek z ukończoną szkołą podstawową był w stanie je zrozumieć. A nie człowiek po kilku latach studiowania prawa. W końcu prawo jest dla ludzi i ludzie je piszą dla innych ludzi. Co nie odebrałoby pracy prawnikom, bo wiedzieć a mieć gadane to dwie różne sprawy. W obecnym prawie nawet uczeni prawnicy się gubią, a co dopiero "przeciętny janusz". Rozumiem, że ty jesteś z tych nieprzeciętnych.

ocenił(a) film na 3
JFR

Przeciętny człowiek z ukończoną szkołą podstawową rozumie jedynie tabelę ligową. To że społeczeństwo głupieje i wszelkie umowy i akty prawne najchętniej by widziało w postaci katalogu memów nie oznacza że do tego poziomu trzeba się zniżać. Tak, ja zazwyczaj rozumiem umowy i akty prawne które czytam. Prawa nie studiowałem.

ocenił(a) film na 6
mlody969

"Tak, ja zazwyczaj rozumiem umowy i akty prawne które czytam. Prawa nie studiowałem."
Uhm, na pewno. Dobrze, że tak uważasz. Gratuluję wobec tego.

alevip

Czytam ,komentarz ... widze slowo "gostek"...
Nie musze juz czytac dalej ...

ocenił(a) film na 5
alevip

Rzeczywiscie, film baradzo przecietny, o grze aktorskiej wlasciwie nie ma co mowic, ale mimo to ma cos w sobie i obejrzalem go do konca. A czemu tak sie ludziom podoba? Widocznie coraz wiecej ludzi ma dosc dzialalnosci banksterow i innych oszustow ze swiatowej fiansjery. Dzieki temu film trafia na podatny grunt.

ocenił(a) film na 6
Alex_de_Large

Po prostu lubimy, gdy ktoś tym złym wymierza sprawiedliwość nie okazując litości. I tyle. Cała tajemnica filmu. Nie jednego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones