M jak morderca

Hangman

2017 1 godz. 38 min.
5,4 11 310
ocen
5,4 10 1 11310
4 980
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":3}
powrót do forum filmu M jak morderca
 • zaczynasz lepiej przewidywać wydarzenia, niż dwóch doświadczonych detektywów. Wtedy już wiesz, że coś jest nie tak. Film stara się być inteligentny, ale momentami jest zwyczajnie głupi. Mocno naciągany i niepotrzebnie przekombinowany.

  Gdy grałem w dzieciństwie w wisielca, polegało to na tym, że staraliśmy się odgadnąć słowo przy jak najmniejszej ilości znanych już liter. W ameryce najwyraźniej gra się w to inaczej. Wiesza się tyle wisielców, aż słowo samo się odgadnie. Detektywi "grają" z seryjnym mordercą w nietypową partię wisielca i nawet przez ułamek sekundy nie przechodzi im przez głowy myśl o znaczeniu tego słowa. Nawet gdy mają już kilka liter, nadal nie interesuje ich odgadnięcie słowa, które jest praktycznie rozwiązaniem sprawy.

 • danzie1 ocenił(a) ten film na: 5

  xylaz Zgadzam się, że "zaczynasz lepiej przewidywać wydarzenia, niż dwóch doświadczonych detektywów". Jak powiedzieli dziennikarce, żeby poszła do domu odpocząć, to nawet początkujący kinoman chyba wiedział od razu, że tam już będzie na nią czekał morderca. To tylko jeden z przykładów. Niestety.

 • MikkaS ocenił(a) ten film na: 3

  xylaz Już myślałam, ze ta redaktorka jest po to by doszło do romansu pomiędzy nią a tym detektywem, a tu taka niespodzianka, romansu brak:-)

 • MikkaS To jest M jak morderca, a nie M jak miłość ;)

 • RipRoy ocenił(a) ten film na: 6

  xylaz Dla mnie najzabawniejsze to, że to słowo w sumie od czapy się okazało i nic nie znaczyło właściwie. Albo raczej, że mordercę bardziej poruszyło to, że go z domu wyeksmitowali niż że stary mu się zabił? No i eksmisja pewnie co jakiś czas się zdarza przy sprawach policyjnych, więc to nie był jakiś wyróżnik wielki dla tej sprawy.