PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831667}

Małgosia i Jaś

Gretel & Hansel
5,2 11 974
oceny
5,2 10 1 11974
6,6 16
ocen krytyków
Małgosia i Jaś
powrót do forum filmu Małgosia i Jaś

Gdy dowiedziałam się że wiele z tych wydarzeń miało miejsce trochę mnie to przeraziło. Ale dzięki temu też fajniej oglądało mi się Małgosię i Jasia, choć nie mogę sobie wyobrazić kogoś kto zjadł by własne dziecko - nawet z potwornego głodu. A Wy co o tym sądzicie? Zjedli byście człowieka? Członka rodziny?

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-3F9v66Q6QY&lc=UgxOekke_jL6ME1bQkB4AaABAg

bongusia

To były dziwne czasy, skoro ojciec zgodził się z żoną żeby zostawić dzieci w lesie xd

bongusia

W czasie wojny czesto ludzie zjadali innych, wlasne dzieci tez. A byla jakas starsza kobieta ktora robila z ludzi mydlo i ciastka. Te czasy moga wrocic. A kanibali nie brakuje i w czasach wolnosci. Ludzie znecaja sie nad slabszymi a najczesciej nad zwierzetami i wlasnie nad swoimi dziecmi, morduja je. Takze wcale czasy sie duzo nie roznia. Z tymze raczej nikt by nie porzucil juz duzych dzieci w lesie ale male na smietniku juz tak, bez mozliwosci uratowania sie.

Penelope261988

ludzie znęcają się nad słabszymi? Chorzy i niepełnosprawni żyją świetnie , maja wszystko, socjal, wszyscy się takimi zajmują, współczują, pielęgniarki, szpitale, hospicja, nawet psychologów mają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones