The Little Prince

1 godz. 28 min.
5,9 972
oceny
5,9 10 972
626
chce zobaczyć
{"type":"film","id":123862,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Little+Prince-1974-123862/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mały Książę
  • twoja_stara ocenił(a) ten film na: 2

film straszliwie nieudany i nudny.
    scena hasania pilota z księciem w oazie to doprawdy totalne kuriozum.
    właściwie jedynymi mocnymi stronami filmu są Gene Wilder jako nie do końca normalny lisi wielki Bob Fosse jako diabeł/wąż.
    aż dziw co ten wybitny reżyser i choreograf robi w takiej chale.
    zdecydowanie nie polecam...

• bruce1940 ocenił(a) ten film na: 3

twoja_stara podzielam Twoją opinie!... niestety, film zawiódł mnie okropnie... uwielbiam tę książkę, często do niej wracam i wiele sobie po tym filmie obiecywałam... zgadzam się co do oceny, jaką dała/eś Gene Wilderowi... szkoda, że nie udaje się odzwierciedlić w filmie bajkowości i wyjątkowego "klimatu", jakie emanują z tej szczególnej - jak by nie było - powieści...

• breton1 ocenił(a) ten film na: 3

twoja_stara No cóż - fakt.

• breton1 Lis rzeczywiście świetny, ale dla mnie jednym z podstawowych błędów jaki popełniono był ten pryz wyborze aktora grającego Małego Księcia. Czy nie powinien on być trochę starszy niż Steven Warner? A przynajmniej wyglądać na takiego i mieć mniej dziecinny głos, bo Steven sprawia wrażenie pięcioletniego dziecka. No nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie.

• autumngirl Zgadzam się z przedmówcami. Szkoda, że zaprzepaścili adaptację, ciekaw jestem czy dzisiaj nie mogliby nakręcic jakiejś lepszej wersji ;)

• mat_queen ocenił(a) ten film na: 6

FanDobregoKina Dziś pewnie nakręcili by znacznie gorszą. Popatrz tylko na inne remaki.

• mat_queen Mimo to chętnie obejrzałbym nową wersje, chociażby z czystej ciekawości jak obecnie taka adaptacja by wyglądała.

• twoja_stara No cóż, dla kogoś, kto zachwyca się "Dniem świra" czy "Scrubs" - nie dziwne.
    No ale "de gustibus..."

• Robin_Williams To było do "twoja stara"