PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 448
ocen
7,6 10 1 89448
6,1 11
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

A czy ktoś się orientuje czy film nadaje się dla 3 latka?
Chętnie zabrałabym Malucha :)

użytkownik usunięty
maglisoo

Trudno powiedzieć czy się nadaje. To zależy od dziecka, od tego czy będzie w stanie wysiedzieć, skupić się tyle czasu. Z doświadczenia wiem, że trzylatek, a nawet starszak może mieć problem z wytrzymaniem prawie dwóch godzin w jednym miejscu. Jednak Ty znasz swojego Malucha najlepiej :)

ocenił(a) film na 8

moim zdaniem żeby zrozumieć w 100 % ten film trzeba coś w życiu osiągnąć , ten fil na pewno nie został do końca stworzony dla dzieci , a dla nas dorosłych aby się zastanowili nad swoim zyciem . na pewno to nie jest ilm dla tak małego dziecka

maglisoo

Mój 5 letni syn pod koniec już się nudził. To nie jeżu "bajka" dla małych dzieci

ocenił(a) film na 9
maglisoo

Moim zdaniem z całą pewnością nie. Wiele rodziców wyszło w trakcie projekcji z małymi dzieciaczkami, ponieważ się bali...

ocenił(a) film na 8
maglisoo

Absolutnie nie.

ocenił(a) film na 8
maglisoo

Zdecydowanie nie. Taki maluch nic z tej bajki nie zrozumie, będzie się nudzić i... bać! Ale dla starszych dzieci i dorosłych - gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10
maglisoo

Była dwa razy z moja 3 latka, zna małego księciem bo czytałam jej książkę z tysiąc razy, zna go bardzo dobrze, bajkę oglądała bez mrugnięcia okiem, teraz czekamy na wydanie na dvd. Bajka jest dla wymagającego widzą również dziecka nie dla zwykłej, pustej istoty.

maglisoo

Absolutnie nie. To jest film dla dziecka które już rozumie książkę i z którym można porozmawiać np o śmierci. Poza tym trzylatek w ogóle nie powinien moim zdaniem chodzić do kina na takie długie filmy, bo się zwyczajnie wymęczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones