PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184450}

Mały terrorysta

Little Terrorist
5,8 37
ocen
5,8 10 1 37
Mały terrorysta
powrót do forum filmu Mały terrorysta

Interesujący...

użytkownik usunięty

Ciekawa historia, technicznie też bez zarzutu... Ale nie wiem czy rzeczywiście aż tak wybitny, na nagrody zasługujący. Czasami powiewa tandetnym moralizatorstwem, wszelkiej maśći łiszfuł-tinkingiem itp... Ale co tam... chyba każdy z nas chciałby żyć w lepszym świecie.


PS: Dziwne trochę, że jestem pierwszą osobą która się tu wpisuje

PS2: Choć moim skormnym zdaniem nie zasługuje na "10" to ocenę takową wystawię, żeby rozsądniejsza średnia wyszła (stan na 9.kwiecień.2006 =) ocena 1,00/10, oddanych głosów 1).

użytkownik usunięty

Niedawno bejrzałem film ponownie z powodu pewnej dosyć gwałtownej knajpianej dyskusji dotyczącej tej produkcji :). Utwierdziłem się w pierwotnym przekonaniu. Kumar miał możliwość zrobienia naprawdę dobrego filmu, niestety wiele wątków potraktowanych jest po macoszemu... Nie wiem... Może wynika to z założeń, w końcu chciano przedstawić tylko kilka godzin z życia bohaterów, niemniej jednak nie film do końca nie przekonuje, i co ważniejsze - nie wywołuje emocji jakie winien wywoływać (zważywszy na tematykę, narodowość reżysera itp). Ogólnie jednak jestem bardziej "na tak" "niż na nie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones