Film

1970 1 godz. 25 min.
6,6 267
ocen społeczności
6,6 10 1 267
138
chce zobaczyć
Pisząca pracę dyplomową studentka poznaje robotnika, który uległ wypadkowi.

Mały jest spokojnym chłopakiem ze wsi, który pracuje na budowę. Pewnego dnia poznaje studentkę Natalię, ktróra pisze pracę na temat hoteli pracowniczych. Marzeniem chłopaka jest chociaż na chwilę znaleźć się w miejskim domu. Przez przypadek dowiaduje się, że Natalia pisze pracę także o nim. Chłopak znajdzie zrozumienie o zakochanej w nim Ani, pomocy domowej.

studio
Zespół Filmowy "Wektor"
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • film smutny i ....

  Przemekm

  gdyby nie obsada zmęczyłbym się tym filmem. To może dobre kino, społecznie ważne, poruszające bolesne sprawy - to czasy dziwnych społecznych układów, gdzie z jednej strony rządziła klasa robotnicza, czuło się ten potworny socjalizm, a z drugiej ci sami robotnicy czuli się nie swojo i dziwnie w ... więcej

 • 6/10

  użytkownik usunięty

  Lekki filmik z początkującym Januszem Gajosem. Dobra gra aktorów. Zwłaszcza podobał mi się Wiesław Gołas jako "Nijaki". Osobiście wyciąłbym scene łóżkową,i powierzyłbym role Natali innej aktorce.

 • film super

  kinomanka_13

  film super podobała mi się rola Gajosa,Nehrebeckiej i Zawadzkiej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.