PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131498}
6,5 72
oceny
6,5 10 1 72
Main Khiladi Tu Anari
powrót do forum filmu Main Khiladi Tu Anari

Akshay & Saif

ocenił(a) film na 7

Obejrzałam już jakiś czas temu i choć może to nie jest jakieś wybitne dzieło to uważam że
warto zobaczyć choćby dla tego duetu. Akshaya uwielbiam już od dawna ale tu po raz
pierwszy naprawdę zauroczył mnie Saif choć wcześniej widziałam go już w wielu filmach. Jak
on tu słodko wyglądał taki wymuskany, ciągle poprawiający wygląd, przeglądający się nawet w
łyżce :) Fabuła wzorowana na amerykańskim filmie więc od początku mniej więcej wiedziałam
czego spodziewać się można. ,Shilpa zarówno jako Mona jaki i Basanti bardzo denerwująca
była no i ten wymyślony gwałt był zupełnie niepotrzebny tak jak i na silę wciśnięty wątek
miłosny Karana i Basanti według mnie między nimi w ogóle nie było chemii.Tytułowa piosenka
i teledysk świetne ( panowie pięknie trzepią czuprynami) a " My Adorable Darling" jak się do
mnie przyczepiła to nie chciała puścić :) Film jest całkiem przyjemna rozrywką choć pewnie
tylko dla fanów Saifa lub Akshaya .

kasiulka841

Dla mnie również Saif i Akshay zagrali na 10. Podobała mi się też Shilpa - bardziej jako Basanti niż jako Mona. Rzekomy gwałt był moim zdaniem konieczny dla fabuły - żeby Karan pomyślał w ogóle o możliwości małżeństwa z kimkolwiek, a przez to wczuł się w sytuację zakochanej pary. No i trzeba było dla równowagi, żeby aktor się jakoś odegrał na poniewierającym nim policjancie - to film o szorstkiej męskiej przyjaźni. Tytułowa piosenka na 11 punktów. Dyrektorem muzycznym był tu Anu Malik, a jego filmy znane są ze świetnej oprawy muzycznej oraz rewii ("Yaadein") - najlepsze Bollywood.

ocenił(a) film na 5
kasiulka841

mnie z kolei ścieżka dźwiękowa w ogóle nie przypadła do gustu, no ale może jestem zbyt nowoczesna, trudno o znalezienie jakiejkolwiek piosenki powstałej przed 2000 która mogłaby mi się podobać, co do duetu Akshay-Saif fakt panowie byli fenomenalni, ocena jest jaka jest, i tak jest zbyt wysoka a to tylko ze względu na tych panów, Shilpa strasznie irytująca - czyli tak jak zawsze ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones