7,2 344
oceny
7,2 10 1 344
183
chce zobaczyć
{"type":"film","id":164471,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Main+Prem+Ki+Diwani+Hoon-2003-164471/tv","text":"W TV"}]}
Main Prem Ki Diwani Hoon
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kapoor'owie to bardzo bogata indyjska rodzina. Pragną wydać swoją córkę, Sanjana'ę (Kareena Kapoor) za amerykańsko-indyjskiego biznesmena Prem'a Kumar (Abhishek Bachchan), którego zaproponowała siostra dziewczyny, Roopa. Początkowo Sanjana jest niechętna, ale wkrótce zakochuje się w chłopaku z wzajemnością. Po jakimś czasie rodzinaKapoor'owie to bardzo bogata indyjska rodzina. Pragną wydać swoją córkę, Sanjana'ę (Kareena Kapoor) za amerykańsko-indyjskiego biznesmena Prem'a Kumar (Abhishek Bachchan), którego zaproponowała siostra dziewczyny, Roopa. Początkowo Sanjana jest niechętna, ale wkrótce zakochuje się w chłopaku z wzajemnością. Po jakimś czasie rodzina dziewczyny dowiaduje się, że Prem nie jest tym, za kogo się podaje - nazywa się Prem Kishen (Hrithik Roshan) i jest podwładnym Prem'a Kumar. Kiedy Sanjana poznaje prawdę, musi wybrać jednego.

Main Prem Ki Diwani Hoon zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.