film

Mali żołnierze

Small Soldiers
1998
1 godz. 48 min.
5,9 5 116
ocen
5,9 10 1 5116
"Mali żołnierze" to rewelacyjny film przygodowy. Poznaj elitę komandosów - zabawkowe figurki z charakterem, które wraz z Gorgonitami uciekły ze swoich pudełek. Nastolatek... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Mali żołnierze zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

"Mali żołnierze" to rewelacyjny film przygodowy. Poznaj elitę komandosów - zabawkowe figurki z charakterem, które wraz z Gorgonitami uciekły ze swoich pudełek. Nastolatek Alan Abernathy próbuje pomóc Gorgonitom (dobrodusznym stworkom o niezwykłym wyglądzie), a także ocalić dziewczynę swoich marzeń, zanim całe miasto zostanie wywrócone do góry nogami. "Mali żołnierze" to wspaniała rozrywka dla całej rodziny ! [Opis Dystrybutora na DVD]

boxoffice
$88 082 547 na świecie
$54 682 547 w USA
$33 400 000 poza USA
budżet
$40 000 000
studio
DreamWorks SKG (przedstawia) / Universal Pictures (przedstawia) / Amblin Entertainment
tytuł oryg.
Small Soldiers
inne tytuły
The Commando Elite (tytuł roboczy) USA
więcej
Richard Jaeckel miał pierwotnie użyczyć głosu Linkowi Staticowi. Jaeckel zmarł w trakcie zdjęć próbnych i głosu użyczył ostatecznie Bruce Dern.
Gdy Ralph kicha ubrany w swój nieprzepuszczający powierza uniform, ilość śladów po kichnięciu zmienia się między kolejnymi ujęciami.
W scenie na początku filmu, gdy Christy i Alan udają się na zaplecze sklepu z zabawkami, włosy dziewczyny zmieniają swe ułożenie między ujęciami. Najpierw leżą z tyłu jej ramion, by później leżeć z przodu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych