PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542621}

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

Spy Kids: All the Time in the World in 4D
5,3 12 267
ocen
5,3 10 1 12267
4,5 2
oceny krytyków
Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
powrót do forum filmu Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

W tym roku Robert Rodriguez przedstawia całkowicie nowy pomysł na kino. „Mali agenci: wyścig z czasem w 4D” wprowadzi widza w czwarty wymiar, uruchamiając zmysł węchu podczas oglądania filmu. Aromaskop, czyli zapachowa zdrapka sprawi, że wyjście do kina stanie się nowym, ekscytującym przeżyciem.

Na specjalnym kartoniku dołączonym do biletu oznaczonych będzie kilka pól z numerami, które po potarciu wyzwolą intensywny aromat zgodny z tym, co aktualnie dzieje się w filmie. Numery będą w odpowiednim momencie wyświetlane na ekranie. Zapacho-zdrapka zostanie dołączona do każdego biletu i w każdym kinie bez dodatkowych opłat.

Całe rodziny pokochają ten nowy dodatek, który urozmaici każde wyjście do kina i zmieni je w wyjątkowe, niespotykane dotąd przeżycie. I, co ważne, 4D nie będzie kosztowało ich ani grosza więcej - powiedział Robert Rodriguez.

Iron_Man19

Jak ja nie lubię 3D, a co dopiero, żeby mi się miało 4D spodobać, Tradycyjne kino mi bardziej odpowiada, a niestety ono powoli zamiera i nie będę miał na co chodzić do kina :(

klimat_1991

Szkoda że nie było tego w "Od zmierzchu do świtu" jak Tarantino przechodził prze ten zafekaliony kibel. Ciekawe co to by był za zapach ? A teraz na serio. Fajny pomysł marketingowy by przyciągnąć rodziny do kin na tę czwartą z najbardziej kasowych, a jednocześnie do bulu tandetnych i tanich część serii kina familijno - rozrywkowego. Nara.

Iron_Man19

Tyle że czwarty wymiar to czas, zmysły to wymiar piąty;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones