PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542621}

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

Spy Kids: All the Time in the World in 4D
5,3 12 267
ocen
5,3 10 1 12267
4,5 2
oceny krytyków
Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
powrót do forum filmu Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

Właśnie wróciliśmy ze szkoła z tego.."filmu". Klasy od 1 do4. Jak klasy 4 ziewały, tak 3cie spały a jedynie chyba pierwsze klasy zasmiały się 3 razy(liczyłem z ciekawości). Dzieci ogolnie znudzone i zniesmaczone. Film naprawdę kretyński i dla 6 latków.....żenada i brak pomysłu.

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

przestań trollować, nędzny nic nie znaczący człowieczku. Film był całkiem przyzwoity, lecz efekty specjalne niskobutżetowe. Umywa się w porównaniu do poprzednich części, które oglądałem w dzieciństwie. Więc daj sobie siana hejterze i idź pchać karuzele bo tylko do tego się nadajesz.

GunsNRoses123

Ciekawe czy na żywo byś mi to powiedział. Zapewne nie;) Nara kompleksiarzu:)

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

haha śmieszny jesteś. Kompleksy to ty tu masz, głupi nic nie warty 10 leti trollu, idź się utop na tyle cię stać

GunsNRoses123

co to "leti-widac że uciekasz ze szkoły :))

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

letni, ped*le, letni. Naucz się czytać z kontekstu :)

GunsNRoses123

Baranku ty, nie ma czegoś takiego jak czytanie z kontekstu-jest rozumienie z kontekstu:)

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

No widać że nie ma tego u ciebie za grosz, nie kłam bo to i tak ci nie wychodzi durniu...

GunsNRoses123

Czy ty w ogole wiesz malolacie, co to jest GunsNRoses??

TorcidaTiger

po powyższej konwersacji mogę stwierdzić że obaj umysłowo nie przekroczyliście wieku 12 lat...

wegetarianin

Wiesz czy nie wiesz??

ocenił(a) film na 2
TorcidaTiger

no cóż muszę się zgodzić z wegetarianinem, a film jest no cóż gniotem i tyle

martyna_14

Proszę bardzo ( przepraszam że z Wikipedii ale pewnie byś się czepiał że zbyt mało naukowo gdyby nie to) Guns N' Roses – amerykański zespół rockowy powstały w 1985 grający głównie hard rock. Powstały z połączenia dwóch zespołów - L.A. Guns i Hollywood Rose. Znany ze swego charakterystycznego brzmienia, w którym dominowały melodyjne duety gitar elektrycznych Slasha i Izzy'ego Stradlina oraz wysoki śpiew Axla Rose'a. Ma też na swoim koncie szereg ballad rockowych.

wegetarianin

Zawyżyłeś: 10 lat ...

ocenił(a) film na 1
TorcidaTiger

Ta zgadzam się w sumie to wiedziałem że ten film będzie beznadziejny i będzie stratą czasu i że będę żałował że go obejrzałem :d ale byłem zdesperowany i to bardzo i go obejrzałem film denny dla idiotów takich jak GunsNRoses123 który jak widać jest pół mózgiem skoro mu się podobał ten film

ocenił(a) film na 5
D3Mania

na niedzielne przedpołudnie z rodziną film w sam raz imo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones