PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542621}

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

Spy Kids: All the Time in the World in 4D
5,3 12 267
ocen
5,3 10 1 12267
4,5 2
oceny krytyków
Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
powrót do forum filmu Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

TYLKO NIE TO - po co tracić czas na produkcje z serii "Głupie nie śmieszne??"

Allor1994

ale małych agentów nie zagra już ta sama para bo z tego co słyszałem wyrośli ma ich ktoś zastąpić ale na razie nie wiadomo kto ..........

buterfly

Aha to może to tylko plotki skoro tak słyszałeś - może nie wyrośli i dalej są mali :P

hornet

Wiesz co twoje głupie docinki nawet nie śmieszą więc daruj je sobie ok i ta wiadomość to nie żadna plotka tylko fakt wiec ...... mam pojęcie o czym mówię bo mam doświadczenie w branży filmowej

buterfly

Może i mam głupie docinki, ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem ten wpis. Jak to k...a "słyszałem że wyrośli"? - przecież to normalne że dzieciaki rosną.

hornet

Wiem że normalne ale ja to podałem jako powód że już oni nie zagrają a po za tym tak samo pisało na filmweb więc daruj sobie głupie komentarze .....

buterfly

"bo z tego co słyszałem wyrośli" - to jest głupi komentarz :D

hornet

Wieś sam jesteś głupi i nie mam zamiaru się tego komentarza tłumaczyć wyrośli i tak jest powód że nie zagrają a jeżeli ty tego nie możesz zrozumieć to twój zasrany problem ..........

buterfly

Nie unoś się tak - głupio napisałeś i tyle. Masz buziaka na zgodę <buziak>

hornet

Wiesz gdzie tego buziaka może sobie włożyć a durny komentarz masz ty bo tak samo pisało na filmaweb może zaraz powierz że oni że są głupi weź człowieku się zastanów co ty gadasz ..........

buterfly

No wiem, włożę go w Twoje śliczne usteczka :P

hornet

Wez bo przeginasz normalnie i nie wypisuj durnych komentarzy jak nie masz nic ciekawego w temacie do napisania to daruj sobie ........

buterfly

A widzisz jak to fajnie kiedy ktoś próbuje Cię celowo wnerwić? O przegięciu to można było mówić z Twojej strony kiedy obrażałeś ludzi w temacie o Deppie.

hornet

JA obrażałem ludzi ? kto to robił pierwszy ? oni bo mam inne zadnie o Deppie to już był powód żeby mię obrażać a ja nie będę na to paczył obojętnie bo to nie był powód żeby mię obrażać a ja się tylko im odwdzięczałem jak mówi przysłowie Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie I tak właśnie było w moim przypadku ...........

buterfly

Dobra nieważne. Albo jesteś tępy albo zaczynasz teraz prowokować mnie. Trzym się młody. Wiem wiem odpiszesz że sam jestem głupi. Ale możesz sobie darować bo już mi się nie chce odpisywać w tym temacie.

hornet

Ok wcale tak nie napisze jak sądzisz ale mam racje bo można wyrazić zdanie a że nie zawsze ma takie same jak inni to nie jest powód żeby wyzwać kogoś każdy ma jakieś inny pogląd na dany temat wiec nie będę innych wyzwać i tak samo proszę inny użytkowników od wczymanie sie od nieodpowiednich komentarzy .........

Allor1994

ja nie chcę żeby ten film powstał- Mali Agenci to słaba seria, a Mali Agenci 3D to jeden z największych syfów w historii kina- już pierwsza cz ęśc Zmierzchu była od tego lepsza, aż się boję pomyslec, jaka będzie ta.

ObiWanKenobi444

szkoda że ładują do tego Machete xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones