PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797372}
5,0 745
ocen
5,0 10 1 745
Malicious
powrót do forum filmu Malicious

Fajny horrorek, z opcją na ciąg dalszy :)

Michu_3

Nie "oceniajo", a OCENIAJĄ. :)
Akurat obejrzałem w całości i nie jest to faktycznie makabra, ale słabiuteńki horror kopiujący pomysły z wielu innych filmów z tego gatunku.
Z drugiej strony co wymagać od produkcji z budżetem 3.5mln $...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Specjalnie napisałem oceniajo żeby bardziej podkreślić głupie ocenianie filmów gdy się ich nawet nie widziało, słowo makabra odnosiło się właśnie do nich, nie do filmu. Co do samego filmu to rzecz gustu, mi się podobał, nie jakaś super produkcja ale w sumie fajny, do obejrzenia na wieczór, zauważ że dałem szóstkę.

Michu_3

Fakt - rzecz gustu, ale jakbym miał dać 6 takiej słabiutkiej produkcji tylko kopiującej pomysły z wielu filmów, jak The Unborn, czy Mirrors, to dla o wiele lepszym horrorom, jak The Thing, The Conjuring, czy From Dusk Till Dawn zabrakłoby mi skali. Jednak powinno się mieć jakieś odniesienie przy ocenianiu.
Tylko z nudów można obejrzeć i to tyle.

ocenił(a) film na 6
Michu_3

Pozytywnie się zaskoczyłem. Klimatyczna muzyka, fabuła no cóż nieco oklepana, ale gra aktorów nadrabia zaległości. W pełni świadome 6. Można się wystraszyć w kilku scenach :)

ocenił(a) film na 6
kylo_masters

Mnie również się podobało. Zastanawia mnie tylko czy jest inny sposób na pokonanie ducha. Pudełko go popatrzyło i myślałam, że to może być sposób, ale kicha jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones