PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 366
ocen
7,6 10 1 55366
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

Denerwuje mnie to !

ocenił(a) film na 6

Czy juz w kazdej produkcji gdzie wystepuja Chinczycy, Japonczycy i Koreanczycy bedzie watek muzyczny Hansa Zimmera z "Ostatniego samuraja"?

ocenił(a) film na 5
Saddako

tak

valderrama

Nie.W co drugiej.

ocenił(a) film na 8
Saddako

Poprostu z tego co wiem ten film jest wyjątkowy dla Edwarda Nortona (który zresztą jest jego producentem), który studiował historię Chin i bardzo tym krajem się fascynuje. To właściwie jego pomysł aby Chiny były główynym punktem odniesienia w FILMIE.

Karla

"aby Chiny były główynym punktem odniesienia w FILMIE."
Że jak?
I czy przypadkiem pomysłodawcą tego, by rzecz działa się w Chinach, nie był W. S. Maugham, czyli autor ekranizowanej powieści?

lena_27

Nie, Maugham pisał książke na podstawie filmu z Nortonem. A wcześniej to Norton w ogóle był pomysłodawcą, by całe te Chiny powstały...

Saddako

Norton nigdy nie studiował żadnej gistorii Chin!
studiował historię ogólnie. i filologię japońską. ale to ma się do historii Chin absolutnie nijak.

mydeuko

Co ty piszesz? Czytałem w wywiadzie z nim że studiował polonistykę... a poza tym ma zagrać w przyszłym roku Tinky Winky'ego w aktorskiej ekranizacji Teletubisiów.

ocenił(a) film na 5
miczum

hahaha, spłakany, słyszałem, ze Tinky Winky jest gejem.serio

ocenił(a) film na 7
valderrama

Nie ty jeden. A Uszatek jest z niepełnej rodziny. Króliki tak samo.

ocenił(a) film na 5
alexno

heh, własnie spojrzalem od czego zaczęły się odpowiedzi na ten temat.śmiesznie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones