PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 366
ocen
7,6 10 1 55366
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

Malowany welon to moim zdaniem najlepszy dramat jaki ostatnio udało mi się obejrzeć polecam wszystkim wielbicielom dobrego kina ,dobrego dramatu .Jeśli macie do wyboru jakieś inne filmy bez przesłania i ten to nie macie się nawet co zastanawiać to jest oczywiste . !!!!!Malowany welon!!!!!

ocenił(a) film na 10
Josie

ten film mnie po prostu zachwycił... Od zawsze doceniałam kunszt aktorski Nortona.. na przykład w "iluzjoniście" też świetnie zagrał. Po prostu czułam, jakbym tam była. Tylko Johnny Depp i kilka innych aktorów potrafii wytworzyć tą magiczną atmosferę i wprowadzić widza w ten niezwykły trans. ten film był tak prawdziwy i wzruszający, że zachwyciłmnie do głębi. Cudowne sceny i prawdziwe oblicze miłości, tej prawdziwej miłości. Nic dodać nic ująć... 10/10 Świetni aktorzy, świetne kreacje, świetny film...

ocenił(a) film na 10
Josie

ten film mnie po prostu zachwycił... Od zawsze doceniałam kunszt aktorski Nortona.. na przykład w "iluzjoniście" też świetnie zagrał. Po prostu czułam, jakbym tam była. Tylko Johnny Depp i kilka innych aktorów potrafii wytworzyć tą magiczną atmosferę i wprowadzić widza w ten niezwykły trans. ten film był tak prawdziwy i wzruszający, że zachwyciłmnie do głębi. Cudowne sceny i prawdziwe oblicze miłości, tej prawdziwej miłości. Nic dodać nic ująć... 10/10 Świetni aktorzy, świetne kreacje, świetny film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones