PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 369
ocen
7,6 10 1 55369
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

mąż kity

ocenił(a) film na 10

W tym filmie zachowuje się strasznie odpowiedzialnie co mi bardzo imponuje. Chce szcześcia swojej ukochanej przez co daje Naomi po cichu odejść ale w taki sposób który odkrywa fałszywość jej "wielkiego kochanka" co chyba daje jej do myślenia, chociaż tego nie przejawia. Jak zauwayłem przynajmniej większość kobiet w filmach boi się powiedzieć mężowi że jest w ciąży i tu nie było inaczej. Jednak to co odpowiada Ed jest przeraźliwie dobre. Chyba zawsze w życiu chciałoby się usłyszeć taką odpowiedz pomimo tego że żona nie wie czyje to dziecko :). Chociaż w czasie podróży i póżniej jest straszny to w końcu staje się jak dla mnie ideałem - ale to niestety nie jest coś rzeczywistego. Kobiety mogą raczej marzyć o kimś takim - rzeczywistość chyba jednak jest bardziej brutalna.

robercik_st

W rzeczy samej!Aż trudno uwierzyć że napisał to facet...no chyba że sie mylę;)

ocenił(a) film na 8
aga_97

przecież właśnie o takiej krótkowzroczności jest ten film. wydaje wam się, że takich "idealnych" facetów nie ma, a pewnie macie nieoszlifowane diamenty pod samym nosem ;) historia kitty i waltera uczy, że nie wszystkie walory widać gołym okiem, a z większości nawet nie zdajemy sobie sprawy ;)
pozdrówka <3

ocenił(a) film na 10
aga_97

nie wiem jak to udowodnic ale zapewniam Cię droga Agnieszko że nim jestem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones