PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 66 934
oceny
6,8 10 1 66934
5,5 17
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Chciałam pójść na ten film z mamą i nie wiem czy mogę ją zabrać do kina, jeśli nie widziała ona pierwszej części. Czy ktoś kto widział już ten film i byłby w stanie odpowiedzieć? :) Będzie się dobrze bawić, czy braki fabularne będą jej przeszkadzać?
Sama dwójki nie widziałam więc nie jestem w stanie tego ocenić.
Pomóżcie! :)

ocenił(a) film na 10
joanne_4

Myślę, że może iść Pani na film z mamą, ponieważ to jednak musical, więc informacji w filmie nie jest aż tak dużo, aby nie móc się połapać :) Uważam jednak, że braki fabularne będą lekko odczuwalne, ponieważ jest to jednak dalsza kontynuacja historii, dlatego jeśli Pani mama nie zdąży obejrzeć pierwszej części (a warto, ponieważ jest naprawdę fajna!) , to dobrze byłoby nakreślić jej mniej więcej o czym ona była, ponieważ potem na filmie może być lekko zdziwiona czemu jedna dziewczyna ma trzech ojców :D (a w filmie jest pokazane także co działo się przed pierwszą częścią). Mam nadzieję, że pomogłam :)

ocenił(a) film na 6
joanne_4

Trudno powiedzieć, ale w kontynuacji jest sporo przekłamań względem części pierwszej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones