PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

z oceną tego filmu. Jeśli zastanawiasz się czy warto go obejrzeć to musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę iż jest to film niskobudżetowy więc posiada sporo wad. Oglądając go trzeba przymknąć oko na wiele niedociągłości. Łącznie z wieloma nielogicznościami w scenariuszu.
Jeśli weżniesz na to poprawkę i nie będziesz oczekiwał fajerwerków to film można obejrzeć i może nawet ocenisz go na 7. Jeśli jednak jesteś widzem który lubi pełen profesjonalizm to film jest nie dla ciebie, zapewne szybko go wyłączysz i ocenisz na 1 do 4.
Dodam że nie jest to typowy horror który ma straszyć ale bardziej taki który ma szokować.

ocenił(a) film na 6
mr_freeman

Bardzo trafnie napisana recenzja i dokładnie to samo uważam, choć ocena 7 dla mnie za wysoka to 6 jak najbardziej się należy

ocenił(a) film na 3
mr_freeman

A ja się nie zgadzam Niski budżet w cale nie musi iść w parze z kiepską realizacją. Zwłaszcza, że nie ma w nim zapotrzebowania na fajerwerki wizualne. Jest po prostu źle napisany, zagrany, wyreżyserowany i zmontowany.... szkoda.

erebeuzet

Ja nie wiedziałem jak ocenić. jeśli miałbym wystawić ocene to było by to gdzies w okolicach twojej

mr_freeman

Bardzo fajna minirecenzja - zamiast skupić się na sobie, potrafiłeś przedstawić komu i za co film może się spodobać lub nie. To rzadkość, a przecież recenzja ma przede wszystkim służyć pomocą innym. Brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones