PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 913
ocen
7,6 10 1 126913
8,2 56
ocen krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Lee nie wiedział, że Patrick gra w hokeja? Może coś źle zrozumiałem, może źle zapamiętałem. Ale Lee dzwonił chyba do szkoły? I dyrektor powiedział mu, że Patrick aktualnie jest na meczu hokeja. Lee był zdziwiony, że jego bratanek gra, ale w momencie, kiedy Lee przyszedł na ten mecz, koledzy Patricka powiedzieli, że jego wujek przychodzi za każdym razem, kiedy ojciec Patricka jest w szpitalu. Chyba że nie przychodził na mecz, ale ogólnie przyjeżdżał wtedy do niego, ale w takim razie nie wiedziałby takiej rzeczy? Zwłaszcza, że podobno był dobrym zawodnikiem.

ocenił(a) film na 7
Niezalogowany

wydaje mi sie ze,nie jest to chyba jakis bardzo wazny watek..mogl przeciez nie wiedziec o tym ze jest dobrym zawodnikiem,moze wczesniej grywal mniej..a lee przyjezdzal poprostu do szkoly a nie na mecze..

Niezalogowany

Możliwe, że to specjalny zabieg by pokazać w jak trudnym stanie psychicznym był Lee. Miał depresję, więc skupiony był na swoim bólu, mógł nie pamiętać szczegółów z życia bratanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones