PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665122}

Mandela: Droga do wolności

Mandela: Long Walk to Freedom
6,9 5 319
ocen
6,9 10 1 5319
Mandela: Droga do wolności
powrót do forum filmu Mandela: Droga do wolności

U2 nominowane za piosenkę do tego filmu.Mam nadzieję że wygrają.

kubix28

Oby nie, samo połączenie U2+Mandela to typowy "skok na nagrody", do tego wśród nominowanych są przynajmniej dwa lepsze utwory.

Bismarck

Moim zdaniem piosenka U2 w tym roku jest zdecydowanie najlepsza i na 90% wygra.

piotrek90007

Wygra, jednak nie dlatego że jest najlepsza. Nic nie ujmując jej autorom...

Bismarck

A możesz napisać, które to? Tej piosence może równać się najwyżej "Alone yet not alone".

kacper990

Owszem, moim faworytem jest jednak "Let it go" z Krainy Lodu. Choćby ze względu na moje zamiłowanie do klasycznych musicali oraz autora piosenki, Roberta Lopeza (który w razie wygranej dołączy do grona ludzi mających na koncie wielkiego szlema: Grammy, Emmy, Tony i Oscara).

Bismarck

"Let it go" do pięt nie dorasta "Ordinary love".

kacper990

Moim zdaniem jest odwrotnie, kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje, gust trzeba mieć ;)

Bismarck

Twierdzisz, że ja nie mam gustu czy mówisz ogólnie?

kacper990

Ogólnie. Spokojnie - wiem, że na filmwebie pełno jest takich, którzy chcą się kłócić z każdym, kto się z nimi nie zgadza, ale ja nie z tych. Przynajlmniej nie tym razem ;)

Pozdrawiam :)

kubix28

Bono zarabia miliony oszukując fanów swoja organizacja charytatywną z której ponad 99% idzie na wyplaty dla niego i jego rodziny i znajomych.
Mandela ,terrorysta ,komunista ,rasista odpowiedzialny za zamachy bombowe (za co siedzial) i za późniejsze ludobójstwo i gwałty na Białych trwające do dzisiaj. Obecnie Biali w RPA stanowią zdecydowaną wiekszosc bezdomnych bo odebrano im firmy ,domy i majątki.
Prawda jest taka ,ze Biali byli w poludniowej afryce pierwsi i sprowadzili tam murzynów którym bylo tam za zimno. RPA to pierwszy w historii Biały kraj zrujnowany i przejęty przez murzynów.
Jest jedna zasada. Jeżeli w mediach nad kimś się roztkliwiają to znaczy ,ze byl szumowiną i gnojem. Jeżeli kogoś opluwają tzn. ,ze (poza skrajnymi przypadkami) był to dobry ,normalny czlowiek ,pełen cnót i zasad. Ta zasada jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Ale bredzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones