PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38361}

Markiza Angelika

Angélique, marquise des anges
7,2 5 425
ocen
7,2 10 1 5425
Markiza Angelika
powrót do forum filmu Markiza Angelika

że w dzieciństwie oglądałam całą tą serię na okrągło. Już nawet nie pamiętam co mi się w tej serii tak podobało. Ale coś musiało, skoro nie wyobrażałam sobie wieczoru bez jakiejkolwiek części. Teraz mogę stwierdzić że nie są to filmy niewiadomo jakich lotów, ale moim zdaniem trzymają poziom.

ocenił(a) film na 10
FanOfFilms

Cóż, mają chyba to "coś".

ocenił(a) film na 7
FanOfFilms

ja mam identycznie , dawno temu oglądałam to milion razy, nie nudząc się ani trochę... dziś włączyłam sobie dla odświeżenia i stwierdzam - ot taki sobie filmik, ciut za ckliwy. chociaż nie potrafiłabym już oglądać tego w kółko, to jakiś tam sentyment z dzieciństwa jednak pozostał =]

FanOfFilms

Ja pamiętam jak pierwszy raz puściła mi to moja babcia, jak byłam dzieckiem. Strasznie wtedy przeżywałam każdy moment tego filmu. Teraz już tak nie podchodzę do tego , ale jednak coś w sobie mają, bo miło je wspominam.

Honusia1212

Cały cykl 5 filmów o Angelice oglądałam, z wielkim przejęciem w kinie, gdy byłam bardzo młoda. Lata minęły, jestem już stara, a te filmy nadal sobie od czasu do czasu oglądam i nadal mi się podobają.

FanOfFilms

Cały cykl 5 filmów o Angelice oglądałam, z wielkim przejęciem w kinie, gdy byłam bardzo młoda. Lata minęły, jestem już stara, a te filmy nadal sobie od czasu do czasu oglądam i nadal mi się podobają.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Witam,wiek to tylko liczby :-) w duszy wciąż jest młodość,w sercu marzenia,w umyśle wyobraźnia i mądrość :-) Pozdrawiam

Tamilina

Zgadzam się

FanOfFilms

Po prostu miały klimat ;-). Wątpię by remake to przebił.

ocenił(a) film na 7
FanOfFilms

Obejrzałem obie ''Markizy''. Wersja z 2013 roku to jednak nie to !!! - to nie ten klimat. Obsada też niezbyt trafiona. Górą wersja z 1964-go roku - 7/10!!!

FanOfFilms

Ja również oglądałam całą serię w dzieciństwie razem z mamą. Teraz kiedy tylko są powtórki w telewizji też staram się obejrzeć:)

FanOfFilms

Ja jako dziecko oglądałam właśnie Angelikę, Muszkieterów i dramat Wrony - po kilka razy, aa i jeszcze Gumisie :D

ocenił(a) film na 7
FanOfFilms

Och, jak ja uwielbialam filmy o Angelice , sentyment pozostal do dzisiaj :)))

mirabozenna

Nie powinnam się dziwić tym którym taki film może się kojarzyć z młodością lub z czasami w których żyli i dlatego będzie wywoływać u nich pozytywne skojarzenia lub miłe wrażenie. Mnie kiedyś na pewno z moją młodością będzie mi się kojarzyć singiel zespołu PECTUS ''To co chciałbym Ci dać'' lub ''Ona tańczy dla mnie''( nie ma to jak disco polo HE HE).
Ten film jak ktoś wcześniej zauważył jest może za bardzo cukierkowy ale sławy kina przetrwają w jego kadrach.
Kiedy oglądam ten film sama zakochuję się trochę w tym Geoffreyu :-)
A niekiedy śmieję się do rozpuku z tych min Angeliki i z tego klimatu wodewilu pomieszanego z motywami Fantoma upiora w operze, Draculi, Królewny śnieżki oraz Trzech muszkieterów . I tak oto powstała słynna filmowa mikstura.
Ja lubię filmy kostiumowe i historyczne i w tym filmie też znalazłam też trochę z historii i dawnych obyczajów.

Tropicielka

Sorry za małe błędy mam coś z klawiaturą . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Tropicielka

Mam sentyment do filmów o Angelice przez mamę i babcie,
Dla mnie bliższe są raczej czasy Pectus, chociaż to nie jest rodzaj muzyki który lubię i pewnie wspominać tej muzy nie będę.
Muszę przyznać, ze filmy te są strasznie kiczowate i cukierkowe ale kinematografia z tamtych lat ma to "cos" co lubie.

ocenił(a) film na 8
mirabozenna

ja zawsze je oglądałam z tatą :) mama nieraz z tego żartowała :D faktycznie, niektóre sceny były dla mnie, wtedy 8-latki, kiczowate, ale i tak je uwielbiałam ♥ ;)

ocenił(a) film na 7
Tropicielka

szkoda ,że nie jestes z RZESZOWA.......

FanOfFilms

Jejku, ja też to oglądałam w dzieciństwie :D
Dawno już tego nie oglądałam, ale nadal pamiętam moje ulubione sceny :D

FanOfFilms

To prawda cos w sobie maja te filmy kostiumowe, a szczegolnie seria z Angelika, pewnie ze wzledu na przepiekna Michele Mercier, ale fascynujacy i jakze przystojny byl Robert Hossein:-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones