PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411302}

Marley i Ja

Marley & Me
7,2 101 414
ocen
7,2 10 1 101414
5,7 11
ocen krytyków
Marley i Ja
powrót do forum filmu Marley i Ja

To jest to!

ocenił(a) film na 9

Czytałam sobie opinie i komentarze i zauważyłąm , że ktoś napisał " film trochę przesadzony". Dla
mnie to nie prawda. Film ukazuje jak bardzo ludzie zżywają się z psem na wiele ,wiele dobrych lat i
kiedy te lata się kończą przychodzi rozłąka. Ja sama mam psa i jak zastanawiam się co by było
gdyby mój pies był na miejscu Marleya (oczywiście tfutfu) to ja zachowałabym się tak samo. Jedni
reagują inaczej , a drudzy jeszcze inaczej. Psy o najlepsze zwierzęta na świecie!!!

ocenił(a) film na 7
tynka3300

niestety kiedys bedziesz w podobnej sytuacji:( na szczescie psy wiedza kiedy pora odejsc i raczej "uspokajaja" wlasciciela. sama mialam. film rowniez uwazam po prostu za prawdziwy i wcale nie smutny ,bo pies mial wspaniale zycie.

dzikudzina

Dobry film - ósemka jak nic

tynka3300

najlepszym zwierzeciem na swiecie jest swinia...pod postacia kabanosow,kaszanki i pasztetowej

skorpionmj1

"pod postacia kabanosow,kaszanki i pasztetowej"
Owszem, ale gdyby tak się zastanowić jak świnia zmienia się w mięso spożywane przez nas, to człowiek ma ochotę zastanowić się nad zostaniem wegetarianinem. :(

Kosarz5

I Ty masz nick...Kosarz ?
Ja wychowałem się na wsi gdzie świniobicie było świętem smaku jeszcze ciepłych zwłok .

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

Zrobiłeś mi dzień ziom.

ocenił(a) film na 8
tynka3300

Ktoś kto powiedział, że film jest przesadzony widocznie sam nie ma takiego zwierzęcego członka rodziny z którym jest zżyty. Mam psinkę który 2 miesiące temu przeszedł zabieg wycięcia guza, parę dni temu dostałam wyniki histopatologii i niestety jest to rak złośliwy. Po usłyszeniu tej informacji przez telefon poryczałam się na przystanku na którym aktualnie byłam. Po powrocie do domu powiedziałam o tym rodzinie, każdy miał łzy w oczach. :( Niedawno piesek mojej cioci odszedł biegać po zielonej łące, wszystkim było smutno, a ciocia płakała non stop. :( Kolega pożegnał się ze swoim owczarkiem rok temu, do tej pory gdy go wspomina nie może później zasnąć bo tęskni.

ocenił(a) film na 9
Katatonika

Bardzo przykro mi z powodu Twojego pieska...naprawdę. Mój piesek miał 2 razy wycinane guzy i na razie ma się dobrze , oby tak dalej.
Trzymaj się i ucałuj swojego pieska <3

ocenił(a) film na 10
Katatonika

Ja miałam kiedyś owczarka niemieckiego, którego musieliśmy uśpić z powodu raka. Dwa inne psy rasy Westie z racji wieku i chorób, których nie dało się wyleczyć, również trzeba było uśpić. Znam więc ten ból...

ocenił(a) film na 8
Katatonika

Wiem co przeżyłaś, bo ponad pół roku temu byłam w podobnej sytuacji...mój pies miał guza śledziony - na jego szczęście bez śledziony można żyć:) wyniki histopatologiczne nie wykazały nowotworu złośliwego, ale to niestety nic nie oznacza...cieszę się z każdego dnia spędzonego z moim kochanym psem. Jest moim najlepszym Przyjacielem i Towarzyszem:) Oglądał ten film razem ze mną leżąc w łóżku, czyli tak jak lubi najbardziej:)

Katatonika

odkopuję temat. w sierpniu zdechł mi pies na zawał serca - miał 16 lat, urodził się u nas w domu i był ze mną przez połowę mojego życia ;( do tej pory nie mogę się otrząsnąć, dlatego końcówka tego filmu tym mocniej mnie przytłacza... ale przynajmniej rozumiem to, jak bardzo właściciel był z nim związany. na szczęście i nie szczęście byłam wtedy przy nim, przynajmniej mogłam go pogłaskać na pożegnanie, mógł czuć moją obecność do końca... reanimacja już nic nie dała, po prostu był za stary i miał bardzo słabe serduszko ;(

tęsknię za nim i naszymi spacerami ;(((

ocenił(a) film na 10
tynka3300

Mój pies ma 11 lat. I też się boje tego dnia gdy odejdzie ode mnie.

ocenił(a) film na 8
tynka3300

Ten film jest piękny. Spodziewałem się jakiegoś śmiesznego filmu z racji obsadzenia aktorów, a tutaj po kilkanastu minutach usiadłem do filmu zaciekawiony i nie mogłem oderwać oczu. I co raz bardziej dochodziło do mnie, że to co widzę na ekranie, to nie historia człowieka, a raczej związku człowieka i psa, a właściwiej rodziny i psa. Cos niesamowitego, coś tak ujmującego pokazane w niespełna 2 godziny filmu. Bardzo, bardzo polecam - jesli nawet ktoś nie ma żadnego zwierzęcia w domu, to chociaż oglądać, co go może czekać lub czego może chcieć oczekiwać w takim właśnie życiu.

Osobiście posiadam 2 koty teraz, mieszkam na 4 piętrze w bloku, jeden kot ma ok. 15 lat, drugi kot ma 13 lat. Boję się myśleć, że już niedługo będe je musiał pożegnać. Niestety. Jest to nieubłagane.

W swoim życiu pochowałem 2 psy. Jednego, suczkę, która miała tyle lat, co ja, jak ją chowałem. Wychowywała mnie od małego. I chowałem ją, jak juz była bardzo stara, a ja "dorosły". A drugi piesek był ze mną 2,5 roku, "odziedziczony" po osobie, której przestało już zależeć z z racji wieku pieska i przebytych schorzeń.

Takie uczucia... takie przeżycia... to jest coś nie do opisania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones