PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 319
ocen
6,3 10 1 37319
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

MISTRZ JAMES WAN!

ocenił(a) film na 10

MISTRZ JAMES WAN!

ocenił(a) film na 2
FILMWEBLIPA

Twoje zycie musi byc naprawde smutne skoro takim szajsom dajesz 10...

ocenił(a) film na 7
daniinter

Chyba Twoje, film jest genialny! Nie znasz sie

ocenił(a) film na 2
Nekromanta21456

To chyba dobrego filmu nie widziales , nie wspominajac o genialnym.Jesli to jest horror to ja jestem papiez.

ocenił(a) film na 7
daniinter

Fakt, nie jest straszny, ale widziałem mase dobrych filmów i ten jest jednym z nich, jeżeli nie pasuje Ci, że ktoś dał temu filmowi 10 (moim zdaniem w pełni zasłużone) to sorry ale Twój problem

ocenił(a) film na 6
daniinter

A co to jest Twoim zdaniem?

ocenił(a) film na 7
holstensa

Gadamy z gościem, który ocenił martwą ciszę na 2, a paranormal activity na 9, więc ja wole nie wiedzieć co jest jego zdaniem dobrym filmem

Nekromanta21456

Film genialny. Ja dałem mu mocne 3! choć nie ukrywam przez chwilę myślałem o 2

ocenił(a) film na 7
Andy_Meet

Jak dla mnie Dead Silence to arcydzieło. Horror, który wyróżnia się wśród dzisiejszych produkcji

Nekromanta21456

Oczywiście że arcydzieło. Stawiam go na równi z "Mega piranią 5" i "Masakrą Cheerleaderek". Widząc Twój gust Nekromanto powinnaś te filmy obejrzeć. Na pewno Ci się spodobają.

ocenił(a) film na 7
Andy_Meet

Szczerze - oglądam wszystkie horrory bez wyjątku kiedy tylko nadarza się na to okazja. Jeżeli będą lecieć w tv to pewnie kiedyś obejrzę. Uważaj jednak iż Dead Silence na mniej niż 6-7 nie zasługuje.

Nekromanta21456

Nekromanta ty chyba naprawdę nie oglądałaś dobrego horroru. Martwa cisza to film dla dzieci i jego ocena nie powinna być wyższa niż 5. Jedyne co może tłumaczyć twój gust to wiek poniżej 15 lat.

ocenił(a) film na 7
Andy_Meet

Mam 17 lat. Oglądałem wiele dobrych horrorów. Jeżeli twierdzisz inaczej to twoja sprawa. Podaj mi twoim zdaniem dobre horrory

ocenił(a) film na 9
Nekromanta21456

A z toba sie zgadzam jeden z najlepszych horrorów XXI wieku

ocenił(a) film na 10
Andy_Meet

Ja mam 22 lata i jakoś nie uważam ten film za film dla dzieci, cóż każdy ma inne upodobania i gust , ja np Oceniłam Lśnienie słabo iż film jest po prostu przereklamowny (jak dla mnie)

ocenił(a) film na 9
Andy_Meet

Ocenianie gustu przez pryzmat wieku to najgłupszy argument jaki widziałem ;)

Nekros97

Sądzę inaczej

ocenił(a) film na 9
Andy_Meet

Gust sie ma albo sie go nie ma jesli rozumiesz o co chodzi

ocenił(a) film na 6
Nekromanta21456

fakt faktem paranormal activity nawet obok dobrego horroru nie leżało. Jest to ewidenty syf i jedna z najnudniejszych serii filmów ever.

ocenił(a) film na 4
Nekromanta21456

Watek z tym policjantem nie ma kompletnie zadnego sensu. Jamie ma udowodnic policji, ze nie zabil swojej zony? Ok nic prostszego, koroner robi sekcje zwlok, podaje godzine zgonu, a Jamie podaje im paragon z chinszczyzny i tyle, problem rozwiazny i koniec filmu.

ocenił(a) film na 4
FILMWEBLIPA

Obejrzałem własnie ten film i powiem ze to badziew . Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
FILMWEBLIPA

Masz racje James Wan mistrz, wszystkie horrory mają klimat i są straszne , zdecydowanie najlepszy reżyser jak dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones