Martwa strefa

The Dead Zone

1983 1 godz. 43 min.
6,7 6 399
ocen
6,7 10 6399
4 476
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
{"rate":6.83333,"count":6}
{"type":"film","id":7574,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Dead+Zone-1983-7574/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Martwa strefa
  • Pink_Phink ocenił(a) ten film na: 8

Nie jest to WIERNA ekranizacja książki, było sporo różnic, ale ponieważ przedstawienie filmowe
    narzuca pewne ograniczenia, zmiany te wyszły na dobre. Chociaż film nie wyciska łez z oczu tak jak
    książka, seans jest ciekawy. Moim ulubionym wątkiem jest Castle Rock i "gładki zabójca", który
    został tu bardzo dobrze przedstawiony. Polecam :D

• Pink_Phink Właśnie przeczytałem książkę, planuję obejrzenie filmu. Jestem facetem a popłakałem się w trakcie czytania ostatnich stron, mam nadzieję,że film nie zepsuje tego w mojej duszy.

jazwiec36 Też się popłakałam i emocje, które wywołała we mnie lektura, zachęciły mnie do obejrzenia filmu. Ekranizacja nie jest już tak wzruszająca, ale nie było żadnych znaczących różnic. Powinieneś być zadowolony :)

• Pink_Phink Ja generalnie to nie wiem co mam czuć odnośnie tej książki.
    Z jednej strony znając koleje losów szczęśliwego związku, nie moge sie powstrzymać od pewnego rodzaju wyrzutu.. nie wiem czy do siebie czy do autora i czy sam nie wolałbym gdybym nigdy nie przeczytał tej książki. Z drugiej strony wiem, że to fikcja jednak... ehh pokochałem ich chyba. Związki emocjonalne odbiorcy z pewnego rodzaju dziełem może jedynie świadczyć o doskonałości autora.

Cóż.. twierdzę to ja- dorosły mężczyzna który.. no płakał w trakcie czytania ksiażki. W każdym razie całkiem inaczej będę teraz patrzył.. na życie.

jazwiec36 Tak, właśnie o tym świadczą :) Nie żałuj lektury, jeśli wywołała u ciebie takie emocje. To pozytywna cecha książek.

• Marysia1407 ocenił(a) ten film na: 7

jazwiec36 Ładnie napisane. Jestem fanką Kinga i prawie każda jego książka wywołuje u mnie takie emocje.

• Transporter_mocy ocenił(a) ten film na: 8

Pink_Phink Popieram! Trafny komentarz!