Film

Holiday in the Sun

2001 1 godz. 28 min.
6,0 6 028
ocen
6,0 10 6028
809
chce zobaczyć
{"id":"110895","linkUrl":"/film/Mary-Kate+i+Ashley%3A+Wakacje+w+s%C5%82o%C5%84cu-2001-110895","alt":"Mary-Kate i Ashley: Wakacje w słońcu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/08/95/110895/7431231.2.jpg"}
Siostry zamiast bawić się z przyjaciółmi na Hawajach wylatują z rodzicami na Bahamy. Chcą, aby te wakacje były najlepszymi w ich życiu.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Mary-Kate i Ashley wraz z rodzicami spędzają wakacje na Bahamach. Niestety przez to omija je wyjazd z przyjaciółmi na Hawaje. Siostry postanawiają jednak za wszelką cenę dobrze się bawić: jachty, ślizgacze wodne, prywatne motorówki, nurkowanie i... tropikalne romanse! Oto najlepsze wakacje ich życia!

studio
Dualstar Productions (przedstawia) / Dualstar Entertainment Group / Tapestry Films (współudział)
data produkcji
2001
tytuł oryg.
Holiday in the Sun
inne tytuły
Mary-Kate i Ashley: Wakacje w słońcu Polska
Wakacje w słońcu Polska
Mary-Kate & Ashley: Holiday in the Sun
Więcej...
Griffen ma na sobie żółty t-shirt kiedy bliźniaczki są na posterunku policji, ale gdy go opuszczają i rozmawiają na schodach, jest ubrany w zielony podkoszulek i zielony t-shirt. T-shirt zmienia kolor na żółty, kiedy są na łodzi, lecz gdy docierają na posterunek policji po raz drugi, znów jest zielony. Wszystko miało wydarzenie tego samego dnia.
Gdy dziewczyny odnajdują ukryte na łodzi antyki, jeden z członków ekipy stoi w drzwiach za Alex, natomiast drugi, ubrany na biało, przechodzi za nim.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • fajny

  binkusi ocenił(a) film na 8

  taka młodzieżówa dla dziewczynek ;) ale fajne

 • Jak się nazywa sposób realizacji zdjęć,

  kajttek ocenił(a) film na 6

  w postaci takich wcinek niby z kamery amatorskiej?

  • 1,5-godzinna reklama Bahamów

   Khaosth ocenił(a) film na 4

   Należę do tych osób, które swego czasu się naoglądały tych filmów z Olsenówkami przez co obecnie uciekają od nich jak najdalej. Niestety monopolu na telewizor nie posiadam, więc czasem i taki film obejrzę. Oczywiście nie wszystkie ich filmy uważam za kiepskie i niektóre z nich oglądam z ... więcej

   • A Fe!

    Shape ocenił(a) film na 2

    Leje z tych filmów o bliźniaczkach. W każdym niby są kimś innym, a zachowują się zawsze tak samo. :D Potrafią tylko łazić i smętnie recytować wklepany tekst. Sama ich obecność tam powoduje, że film można uznać za porażke. Nie żebym miał do nich coś personalnie, ale na aktorki to one się nie nadają.

    • Dziwny film

     alexz_88

     Lubię filmy z Olsenkami, ale tego wyjątkowo nie rozumiem. Może ktoś mi powiedzieć ten wątek z tym więzieniem i z tymi antykami rzekomo wywiezionymi? To ważne, bo nie mogłam obejrzeć całego filmu - obejrzałam początek tylko.