PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 566
ocen
7,6 10 1 253566
6,8 24
oceny krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

nie wiem skąd ta ocena, film wręcz patologiczny

ocenił(a) film na 9
adamb_6

PATOLOGICZNY? Mogł byc przyblizyc mi co w tym filmie jest patologicznego?

ocenił(a) film na 8
adamb_6

Dla Ciebie ten film to jak to określiłeś "dno". Dla mnie jest zaś rewelacyjnym oderwaniem się od rzeczywistości.
Jak wyżej: co jest patologicznego w "Marzycielu"? Możesz to wytłumaczyć, dlaczego tam tweirdzisz?
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
adamb_6

Twierdzisz, pomyłka :).
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
_Olinka_

to czysta prowokacja tępej kolejnej osoby
Prosze nie wchodzic w interakcje z nim :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
adamb_6

no tak, zasze to samo... ale ok, szanuję Twoje zdanie, to wolny kraj, każdy może myśliec co chce :) ja zaś myślę, że to wspaniały film, piękny, magiczny... O marzycielu dla marzycieli ;) a w dodatku wspaniała obsada-dla mnie miodzio ;) i 10/10 :)

adamb_6

'film wręcz patologiczny'

Aha... no ciekawie... A tą patologię to znasz pewnie z doświadczenia?

ocenił(a) film na 8
adamb_6

Podpisuję się pod wszystkim odpowiedziami. Film świetny, z bardzo dużą wyobraźnią.

ocenił(a) film na 3
misiukow

Co w tym filmie jest świetnego ? Od dawana tak marnego filmu nie widziałem zakończenie beznadzieje,film nie trzymał w napięciu .
dawno na filmie tak się nie wymęczyłem ... 3/10
Gdyby skecz z psem 1/10 .

ev3rHarD

a od kiedy film nie adrenalinowy a zwykły i w sumie ładny obraz ma trzymać w napięciu?

adamb_6

ehm... film trzeba zrozumieć, lecz niestety nie wszyscy to potrafią :/ Czasem trzeba poczuć się dzieckiem i to w tym filmie było najwspanialsze :) A jeśli panie ev3rHarD chcesz być trzymany w napięciu to sobie ściągnij film akcji, a nie dramat :/ szkoda, że nie wszyscy rozróżniają te gatunki... Moim zdaniem film jest świetny. Świetna gra Depp'a, Winslet i Highmore'a :) Serdecznie polecam i oczywiście 10/10 ;)

Cavaliers1324

I tu się zgodzę. Jak chcesz obejrzeć film który trzyma w napięciu to poszukaj w innym gatunku.
Moim zdaniem "Marzyciel" to świetny film. Ma u mnie 8/10. A gra aktorów to oczywiście wiadomo że super.

adamb_6

Ja obejrzałam "Marzyciela" na jednym z "seansów filmowych"(tak to nazwijmy)z przyjaciółkami. I stwierdzam że film był piękny i całkiem różny od tych amerykańskich filmów. Wtedy też po raz pierwszy gdy oglądałyśmy jakiś film na sam koniec jak pojawiły się już napisy po prostu siedziałyśmy w ciszy i...
Film świetny. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones