PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 575
ocen
7,6 10 1 253575
6,8 25
ocen krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

Jestem na NIE

ocenił(a) film na 3

Sadzac po ocenie i recenzjach powinien byc fajny , ale obejrzalam i nie wiem , czym sie wiekszosc podnieca.Nuda nuda i jeszcze raz nuda.

ocenił(a) film na 9
schea_fw

Może po prostu nie rozumiesz bajek...

ocenił(a) film na 3
coffeemonster

Tam nie trzeba za wiele rozumiec.Oczywiscie,najlepiej powiedziec,ze jak komus sie nie podoba to na pewno nie zrozumial :D

użytkownik usunięty
schea_fw

Być może to jest film dla trochę starszych osób, bardziej doświadczonych życiem. Nie gniewaj się, nie wiem ile masz lat, ale może naprawdę potrzebujesz jeszcze trochę czasu, aby go zrozumieć.

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem tan film jest dla każdego.I dla dorosłego widza i dla młodszego widza.

lucyna63

każdy ma swoje gusta i lubi to co mu się podoba :). Dla mnie ten film nie był ani przez chilkę nudny. Chciałabym jak główny bohater patrzeć na życie i widzieć w nim tyle wspaniałości. Nie każdemu się to spodoba, a nie którzy po prostu go nie zrozumieją do końca.

ocenił(a) film na 10
zielonabiedrona

Moi m zdaniem jeden z najciekawszych filmów jakie oglądałam.

ocenił(a) film na 10
schea_fw

Chciałem napisać że coś z tobą nie tak ale masz rajcie "Oczywiscie,najlepiej powiedziec,ze jak komus sie nie podoba to na pewno nie zrozumiał :D" dziś już tak niestety tak jest że od razu jaki się nie podoba to się mówi że małolat wieśniak itp wnioskując po twoich filmach znasz się na kinie wiec po prostu nie przypadł ci do gustu i tyle.Pozdrawiam;)

jotubyl

Dzieki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones