PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298969}

Masakra w wozie kempingowym

Motor Home Massacre
2,6 298
ocen
2,6 10 1 298
Masakra w wozie kempingowym
powrót do forum filmu Masakra w wozie kempingowym

też czasami tak mam, że skrajnie niska ocena aż prowokuje żeby obejrzeć film, ale w tym przypadku naprawdę nie warto.
"Fabuła" polega na tym, że siedmioro 30-letnich "nastolatków" wyrusza w weekend tytułowym wozem kempingowym na odludzie, a reszty łatwo się domyślić. 20 minut jazdy przyczepą, 5 minut rozmowy z podejrzanym typem w sklepie, cała reszta to właśnie "akcja" w lesie, gdzie bohaterowie na przemian rozmawiają i uciekają przed mordercą. Dialogi i gra aktorska poniżej krytyki, jak to zwykle bywa w takich filmach.
Gwiazdka wyżej tylko za to, że w końcówce można było nawet się uśmiechnąć; teraz będą spoilery, ale nawet jeśli ktoś przeczyta to przed obejrzeniem, to i tak niewiele straci. Zabawne było, jak szeryf wyskoczył nagle z tą odciętą nogą, albo chwilę później jak zginął i ta blondynka co chwilę tak sztucznie się wydzierała. Najlepszy fragment - zaraz później blondynka cudownym trafem znajduje pod ręką patelnię i atakuje nią agresorkę; zwłaszcza jak waliła ją tą patelnią po głowie, a w międzyczasie prawiła jakiś wykład moralizatorski, że nie wolno zabijać :)
Słowem: antyfilm, czyli dobry przykład jak nie należy kręcić filmów; odradzam nawet fanom kina klasy Z, do których nawet sam okazjonalnie chyba się zaliczam.

guliver_filmweb

Zachęciłeś mnie. Właśnie tworzę listę kupohorrorów, aktualnie mam na tapecie Mongolskiego Robaka Śmierci, potem to. Dziękuję.

ocenił(a) film na 2
andrzej_matowski0

Zaintrygowałeś mnie tym robakiem, ale nic takiego nie znajduję na fw :(

kasiakinomaniak

Mongolian Death Worm vel Larwy Śmierci.
Smacznego.

ocenił(a) film na 2
andrzej_matowski0

Dzięki, na pewno obejrzę :D

kasiakinomaniak

Polecam. Jeśli lubisz takie filmy, to zajrzyj do mnie, obejrzałem ich trochę. <3

ocenił(a) film na 2
andrzej_matowski0

Zawsze warto odkryć jakieś gnioty, których się jeszcze nie widziało.Popatrzę :)

kasiakinomaniak

Powodzenia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones