PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30970}

Maska szatana

La maschera del demonio
6,7 1 619
ocen
6,7 10 1 1619
6,9 7
ocen krytyków
Maska szatana
powrót do forum filmu Maska szatana

Do cholery ,ja rozumiem że nie wszyscy gustują w dawnym kinie,ale żeby np. gniot taki jak Tamara miał wyższą ocenę niż jeden z ważniejszych filmów grozy w historii to po prostu krew człowieka zalewa.Widać że głosują tu ludzie albo bardzo młodzi,albo niemający pojęcia jak korzystać ze skali ocen.A gdzie są prawdziwi fani horrorów,gdzie ich głosy?!Skandal i wstyd przed wszystkimi gośćmi z zagranicy odwiedzającymi to forum!...

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Ja jestem prawdziwym fanem horrorów, jednak mój jeden głos niewiele tutaj pomoże. Moje zdanie na poruszony przez Ciebie temat już po części przedstawiłem. Powiem krótko, gdyby takie klasyki miały na forum wysoką ocenę i były łatwo dostępne to o ile mniej osób kupowałoby te nowe gnioty.

ocenił(a) film na 10
hellboyjr

Witam. Zgadzam się w zupełności z tobą. Lubię klasykę horroru, być może niska ocena jest powodem, że współczesny masowy widz szuka innych klimatów. Ich gust filmowy jest ukształtowany przez filmy współczesne, a klasyka filmu grozy jest dla nich trochę za trudna. Prezentując komuś taki jak ten film, usłyszałem opnie ''i to ma być horror, to bajka''. Przeglądając różne strony internetowe, zauważyłem że jest dość liczna grupa ludzi lubiących takie filmy. Być może nie są zarejestrowani na FW i stąd mała liczba głosów, sam zarejestrowałem się dość niedawno. Film '' Maska szatana'' jest dla mnie bardzo dobry, ale masowy widz szuka w horrorze czegoś innego, bo oglądając ten film trzeba choć trochę myśleć nad nim, czego współczesny widz już nie lubi i nie zwraca na klimaty takich filmów. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones