PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97646}

Maszyna śmierci

Death Machine
5,7 1 727
ocen
5,7 10 1 1727
Maszyna śmierci
powrót do forum filmu Maszyna śmierci

Jestem zachwycona!

ocenił(a) film na 10

Czemu ja tego wczesniej nie widzialam! Az żal za pupe ściska,że tego w TV nie puszczaja! Bawilam sie genialne! Prosta fabula,duzo akcji i świetne wykonanie maszyny smierci-SUUPER! Ale to Brad Dourif rzuca na kolana!

ocenił(a) film na 1
iza198444

Kłamiesz, powinnaś odrazu napisać że film fajny dzięki Brad'owi i na jego widok kolana Ci sie uginają.

ocenił(a) film na 10
rool72

Podoba mi sie klimat tego filmu-akurat skonczylam go ponownie ogladac.Choc troche racji jest w tym co napisales/las:-)

ocenił(a) film na 1
iza198444

I oto chodzi, być szczerym samym(ą) ze sobą. Tyle że akurat tutaj to nie zawsze najlepszy pomysł - za dużo tu kretynów co lubią sie popisywać przed innymi.

ocenił(a) film na 10
rool72

Swiete slowa,kolego/kolezanko:-) Ale faktem jest tez to,ze zawsze swietnie bawie sie ogladajac ten film:-D

ocenił(a) film na 1
iza198444

:D (dla bawienia się oglądają ten film) - i kolega :D

ocenił(a) film na 10
rool72

A to milo,kolego :-D

użytkownik usunięty
iza198444

Niezły z niego czarny charakterek i na przestrzeni lat niewiele się zmienia. W Lord of the Rings równie świetnie zagrał Grima Womtongue, gdzie kreacja tej postaci wygląda niemalże identycznie jak Dante w Death Machine. :)

ocenił(a) film na 10

Nie moge sie z Toba nie zgodzic

ocenił(a) film na 7

Brad jest zawsze genialny w rolach czarnych charakterów. Dla mnie chyba jednak zawsze jego magnum opus będzie Chucky - nawet w tych najbardziej dennych filmach z tej serii jego głos sprawia, że przechodzą mnie ciary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones