PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1468}
7,8 17 007
ocen
7,8 10 1 17007
8,2 29
ocen krytyków
Matka Joanna od Aniołów
powrót do forum filmu Matka Joanna od Aniołów

Szkoda, że jestem taki głupi. Chciałbym rozumieć ten film i chciałbym, żeby mi się podobał ;(

ocenił(a) film na 10
Nepomucen1337

Nepomucenie, nie smuć się. To jeszcze żaden powód do zgryzot i smutku.

ocenił(a) film na 9
Nepomucen1337

Nie ma powodów do smutku! Nie,nie jesteś tak głupi.Po prostu nie jest to film,który dotyka Twojej wrażliwości.Masz inną wrażliwość i najprawdopodobniej nie jest ona w niczym gorsza od tej pozwalającej zrozumieć i polubić ten film.Jeżeli jakiś "ambitny" film Ci nie podchodzi - nie oznacza,że jesteś na niego za głupi.Po prostu Ci nie podchodzi i już! Ja mam tak z Bergmanem,którego poza "Siódmą pieczęcią" nie potrafię znieść.
A film moim zdaniem jest o tym jak bezsensowne ograniczenia na siebie nakładamy.Zniewalamy sami siebie.Po czasie zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo nasze okowy,które sami sobie założyliśmy były głupie i zamykające we własnym - wyimaginowanym świecie.Lecz nie potrafimy z nich zrezygnować mimo najszczerszych chęci.Tak bardzo już się do nich przyzwyczailiśmy,że mimo iż zdajemy sobie sprawę z ich bezsensowności nie możemy...lub nie chcemy z nich rezygnować.Tak ja to widzę.

ocenił(a) film na 10
Nepomucen1337

Też bym chciał żeby się podobał i tobie. Ale nie martw się i obejrzyj coś innego.

użytkownik usunięty
Nepomucen1337

W interpretowaniu sztuki fajne jest to, że sami nadajemy jej sens, odczytujemy to, co sami w niej widzimy. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones