PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020683}

Matka

The Mother
5,2 11 135
ocen
5,2 10 1 11135
3,7 6
ocen krytyków
Matka
powrót do forum filmu Matka

Co to było...

ocenił(a) film na 1

Dialogi fatalne akcja żenada. Netflix i wszystko w temacie, gaże dla gwiazd a scenariusz i aktorstwo żenada. Plus brak tych inaczej.

ocenił(a) film na 8
JEJEK

Oglądasz film i nie wiesz co to było to już ci odpowiadam, bardzo dobry film akcji!
Nie sugerować się takimi opiniami! Masakra jakaś! - Film dobry, minimum to mocna 7!

ocenił(a) film na 1
Conti10

Polski film dzień matki to jest kino akcji, a nie to coś. Dużo jeszcze przed Tobą...

ocenił(a) film na 8
JEJEK

Jeżeli uważasz, że Matka z J. Lopez nie jest filmem akcji to nie mamy o czym pisać. Dużo to jest przed Tobą, ba wielu dobrych filmów akcji na pewno nie widziałeś, bo myślę, że jak ja oglądałem na VHS filmy akcji to Ciebie jeszcze na świecie nie było. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Conti10

Poważnie, a wymieniałeś je na osiedlu lub rynku, dostawałeś w wypożyczalni piraty filmów spod lady. Jak widziałem filmy lat 80,90 - tych - to chyba ktoś przeskakiwał z jajka na jajko i fantazjuje. Ten film nawet częściowo nie przypomina filmów złotych lat 80 - tych.

ocenił(a) film na 8
JEJEK

Człowieku nie wiesz który rocznik jestem to przestań pisać takie teksty. I spadaj !!!

ocenił(a) film na 1
Conti10

Ale jeszcze przed VHS najlepsze było kino i czekanie na nowego Supermana z Christopher Reeve najlepszym Supermanem i ta rola Gene Hackmana jako tego złego. A najlepsza była Niekończąca się opowieść i fantazja. Filmy Mistrzyni WUDANK czy Karatecy z kanionu żółtej rzeki tylko wejście z dorosłym to były czasy... Dobre kino miało swój urok Van Damme, Brandon Lee czy Steven Seagal - miło jest powspominać pierwszego Rockyego czy Commando, pierwszy Predator. A Dudikoff i Amerykański Ninja nakręcali kino w echu

ocenił(a) film na 1
Conti10

Widać mało wiesz i widziałeś, ale wszystko przed Tobą nawet te dobre kino akcji. Sanyo i Jvc coś Tobie mówią... Zapoznaj się najpierw z ulubionymi filmami takich osób jak ja, a potem porównuj filmy akcji - te klasyczne, a nie badziewie Netflixa i pseudo gwiazdy filmów, która lepiej śpiewa niż gra w filmach. Pozdrawiam i obejrzyj stare dobre kino sporo tego mamy...

ocenił(a) film na 8
JEJEK

Proszę cię, skończ z tymi wypocinami.
Może niedługo obejrzę ten Dzień Matki to zobaczę, czy taki super film akcji jak zachwalasz.
Ps. znajomi oglądali i twierdzą, że Matka z J. Lopez dużo lepsza

ocenił(a) film na 8
Conti10

Chociaż jak czytam opinie innych o tym filmie to nie spodziewam się niczego specjalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones