PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225608}
5,0 176
ocen
5,0 10 1 176
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

Poniżej opis z programu tv wp.pl

"Uczestnicy tajnej misji wojskowej na Oceanie Spokojnym pomyłkowo ostrzeliwują samolot pasażerski. Znajdująca się 12 mil nad oceanem maszyna zostaje uszkodzona, a załoga i pasażerowie w większości zabici lub ciężko ranni. Na pokładzie jest między innymi John Barry, który na ziemi zostawił ukochanego syna, i stewardesa Sharon. Razem muszą podjąć desperacką próbę sprowadzenia samolotu na ziemię i uratowania garstki pasażerów, którzy przeżyli atak. Tymczasem osoby odpowiedzialne za ten incydent decydują się zataić całą prawdę. "

Na pewno nie oczaruje, ale też raczej nie rozczaruje zbytnio... prosty film telewizyjny
5+/10

Muszrom

A mi się podobało choć nie oglądałem od początku. Ładna stewardessa :-)

ocenił(a) film na 5
sodekpl

No może nie zaznaczyłem tego dość wyraźnie - mi też się w miarę podobał, choć nie ma w nim niczego ponadprzeciętnego. Zgrabna produkcja telewizyjna.

ocenił(a) film na 5
sodekpl

No cóż... Przecież to sama Deathstrike z X-men 2. Na Kelly Hu zawsze się miło patrzy :)
A film, jak na produkcję telewizyjną, daje radę. Ciekawa obsada i nawet dobra sekwencja "dziurawienia" samolotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones