PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837101}
5,8 28 438
ocen
5,8 10 1 28438
3,1 17
ocen krytyków
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

Dno dna

ocenił(a) film na 1

Dno dna. Jak można zapowiadać tę komedię jako adaptację kultowej sztuki teatralnej? Pierwsza scena filmu to profanacja seksu. Ten film nie ma nic wspólnego ze sztuką Mayday. Film to bujna wyobraźnia słabego reżysera, który tylko dwa fakty powtórzył z teatralnego Mayday, natomiast filmowym Mayday'em jest wyścigowy koń. Dialogi słabe, gra aktorska również słaba, a żarty średnie. Mam wrażenie, że w Polsce mamy albo żenujące komedie z tymi samymi aktorami, albo filmy genialne, Oscarowe, niestety nic pomiędzy tą przepaścią nie ma. Niech podsumowaniem będzie, że po 20 minutach stare małżeństwo wyszło z kina. Było mi ich szkoda, bo chyba dali się nabrać na szumną zapowiedź w TV. Niestety jak wiemy, telewizja kłamie.

ocenił(a) film na 8
konrad7

Też nie lubię polskich komedii ostatnich lat są słabe ,ale Meyday jest świetna doprowadziła mnie do łez

ocenił(a) film na 3
nilsen

Do łez? Chyba z rozpaczy ...

konrad7

Niestety pełna zgoda - dno.

ocenił(a) film na 1
mimi_minimal

żenujące dno

ocenił(a) film na 8
konrad7

Dnem jest ocenianie filmu na 1 gwiazdkę. Rozumiem, że może się nie podobać, być mocno średnie albo i mniej, mozna dać 3 czy nawet 2... ale jedynka to jest żałosne i na to zasługują na prawdę bardzo nieliczne filmy

ocenił(a) film na 1
wladcadusz

dałam 1* bo nie można dać ZERA !!!!

gabigabi7

Święta Racja

ocenił(a) film na 3
wladcadusz

Ale jakim cudem można dać temu czemuś 8? Na pewno oglądałeś to dzieło na trzeźwo? :D

ocenił(a) film na 8
konrad7

Już? Powiedziałeś co Ci się przyśniło, zaraz po dobranocce? To teraz grzecznie opuść ten portal, bo nie jest on dla dzieci niedorobionych umysłowo!!!

ocenił(a) film na 1
konrad7

Dno, wodorosty i dwadzieścia metrow mułu. Ten film obraża inteligencje widza. Juz nie wspomne o aktorach w nim grajacych. Kasa ponad wszystko. Jak powazny aktor moze zagrac w czyms takim??

ocenił(a) film na 3
kobrzak

Aktorów jestem w stanie zrozumieć, grają za pieniądze to co im reżyser daje do grania. Z czegoś muszą żyć, taki zawód wybrali.
Ale reżyser i scenarzysta dali tu d... po całości.

ocenił(a) film na 1
andre_

Jak aktorzy w takim czym graja, i ti pierwsaa liga, to znaczy, ze nie mja juz z czego zyc i w Polsce nic lepszego sie nie kreci juz.

ocenił(a) film na 3
kobrzak

Smutne, lecz prawdziwe. Dlatego napisałem że aktorów jestem w stanie zrozumieć.

ocenił(a) film na 4
konrad7

oglądając ten film czułem się zażenowany. Bardzo słaby film, takie disco polo polskiej kinomatografi

ocenił(a) film na 3
minek93

Zażenowanie - to jedyne uczucie jakie mi towarzyszyło przy ogladaniu, smuteczek :(

ocenił(a) film na 10
konrad7

Komedia jest od tego żeby bawić dla mnie 10/10 pozdro dla spinaczy pseudoznawcow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones