PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837101}
5,8 28 436
ocen
5,8 10 1 28436
3,1 17
ocen krytyków
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

Mayday

ocenił(a) film na 1

Okropny film. Okropny. Nikt się nie śmieje na sali. Dwie osoby wyszły. A ja założyłam tu konto i piszę komentarz żeby przestrzec ludzi przed tym filmem.

ocenił(a) film na 2
Ania_F_M

u nas kilka osób się zaśmiało..
też założyłem konto, żeby przestrzec przed filmem, bo naprawdę się ZAWIODŁEM..

Ania_F_M

Czy jest na Filmwebie choć jeden użytkownik, który istnieje w realu?

robpatrick

Na pewno Ci co zawyżają oceny gównianych polskich filmów są fikcyjnymi kontami - to pewne! Nie wiem czy to producenci, czy dystrybutorzy... ale nie można polegać tutaj na zawyżonych ocenach żenujących filmów...

ocenił(a) film na 8
Ania_F_M

Ludzie proponuje wyjąc kijki z tyłka , bo przesadzacie z tym niezadowoleniem, zniesmaczeniem ... nie wiem w którym kinie byliście , bo w moim cała sala naprawdę się fajnie bawiła . Pierwszy raz od czasów Lejdis słyszałam tyle śmiechu na sali. Kino lekkie , wprost na zrelaksowania się po tygodniu pracy ! Woronowicz genialny , Adamczyk wiadomo ... a duet nie do podrobienia ☺️

ocenił(a) film na 7
Skorpionica76

Dokładnie, nie dość że sala pełna, to jeszcze wszyscy uchachani

ocenił(a) film na 10
Skorpionica76

Oo tak dla mnie świetna komedia

Skorpionica76

Sala ryczała jak zwykle, gdy któryś z aktorów powiedział ch*j, k***a, albo d**a. Przy subtelniej szych żartach była cisza. Tak to jest jak na sali tzw. inteligencja...

ocenił(a) film na 8
Ania_F_M

Nie wiem gdzie wy do kina chodzicie. U mnie cała sala się śmiała, czasami aż za bardzo i za długo bo nie można było usłyszeć kolejnych dialogów...

Ania_F_M

Dzięki, nie idę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones