PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 843
oceny
7,6 10 1 138843
6,8 22
oceny krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Nie rozumien rozczarowania co poniektórych. Wyjasnienie tego filmu,jak i koniec jest tak oczywiste,ze wszytko po kolei się obnaża...Myślę,że to jeden z niewielu filmów,które bez zbednej jatki i zakręconych jazd daje pełen obraz człowieka obarczonego odczuwanie poczucia winy jak i samienia. Jak po pierwszym razie to w skali daje 10.

Lady_Kumiko


Poniżej spoiler...

Rozczarowanie następuje dlatego, że film sprowadza się do niemal rozrywkowego scenariusza, a powinien skupić się na rozpadzie osobowości głównego boahtera. Owszem. Reznik traci poczucie rzeczywistości, ale w filmie staje się tak tylko po to, aby mógł być wykorzystany chwyt, że Ivan'a nigdy nie było, a anasz bohater dopuścił się zbrodni.

użytkownik usunięty
Lady_Kumiko

mysle ze 10 to troche za duzo. film ciekawy. ma dobre zakonczeniem, ktorego nie da sie przewidziec. ale na tym sie konczy. a , zapomnialem o poswieceniu bale'a (a myslalem ze ja jestem chudy). dosyc ciezki w odbiorze. mimo wszystko ja wystawiam 6,5/10.

Jeden z niewielu obecnie filmów, który jest godny uwagi. Świetna rola Bale'a, brak jakichś efektów, dzięki czemu film jest prosty i ciekawy. Ogląda się go z zainteresowaniem, b.dobry obraz. 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones