PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7641}

Medea

7,3 2 248
ocen
7,3 10 1 2248
6,7 6
ocen krytyków
Medea
powrót do forum filmu Medea

Dla mnie film jest tylko świetnie zrobioną ale wyssaną z palca opowieścią. Odwaga Von
Triera nie zna granic, ale po obejrzeniu całej jego filmografii film nie reza już tak po bani.
Medea to opowieść absolutnie straszna. Nie cierpię jej i nie mogę zrozumieć. Jedynie
świetny scenariusz i podpora reżysera który pokazał że z Medeii można coś ulepić ratuje
całość. Film jest ciężki surowy i w sumie nieciekawy polecam jedynie tym którzy kochają
kino bardzo wymagające

ocenił(a) film na 2
lumunus

wymagające....niezaśnięcia

schiz

wymagające zrozumienia. Jak widać tobie się jak zwykle nie udało

lumunus

Skandynawowie, którzy nie piją tranu mają niedobór witaminy D a Słońca jak wiadomo w krajach skandynawskich niewiele, toteż Skandynawowie mają przez to obniżony testosteron (polecam poszukać badań nad korelacją testosteronu z witaminą D) i co za tym idzie niekiedy kręcą głupie, denne filmy których nie da się obejrzeć.

Dałem 3/10 jedynie za mocną scenę wieszania dzieci, cała reszta to ścierwo, w sumie przez film przeleciałem w 15 minut

ocenił(a) film na 8
prostareposta

jaka ocena taki komentarz ;] idź przelatuj filmy gdzie indziej

ocenił(a) film na 8
lumunus

wyssaną z palca opowieścia (facepalm) ktoś kto nazywa mitologię wyssaną z palca opowieścią przypomina gimba, który chciałby być krytykiem i znać się na filmach...

ocenił(a) film na 4
zbyncom

A czy mitologia to nie jest wyssana z palca opowieść ? Mit o Medeii jest przecież komiczny- w końcu wracają oni do siebie po wszystkim - bzdura !
Przepraszam ale nie chciałbym żeby ktoś kto przyrównuje film "Bruno" do rangi arcydzieła wyzywał mnie w taki sposób.

ocenił(a) film na 8
lumunus

Widać, że jesteś albo mało bystry albo jeszcze młody...
ps. nie rozumiesz, że bruno też uważa mitolgię za wyssaną z palca, nawet lubi sobie czasem possać, więc macie więcej wspólnego niż Ci się wydaje heeheh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones