PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7644}
7,1 7 149
ocen
7,1 10 1 7149
6,9 11
ocen krytyków
Medium
powrót do forum filmu Medium

Ja bym brał to pod kryminał i dramat.Bo horror trochę słaby,ale fajnie się ogląda.Szkoda,że już nie robimy takich filmów.

ocenił(a) film na 9

bardziej chyba thriller:) według mnie naprawdę warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
switoporanku

Jak dla mnie horror (względnie film okultystyczny, wchodząc w tematykę), bo właśnie do definicji horroru mu najbliżej, drugi w kolejności byłby czarny kryminał.

ocenił(a) film na 10
switoporanku

Tez tak sądzę. Dodałbym, że jeden z najlepszych polskich

ocenił(a) film na 8
switoporanku

To zdecydowanie horror, w starym stylu, bez durnych jump scarów, przez które w obecnych czasach źle pojmuje się kino grozy. To 100 proc horror, oparty o wątki okultystyczne, a także wątek kryminalny :)

Chociaz w tym filmie krew nie leje sie strumieniami, to ponad wszelka watpliwosc, jest to horror. Klasyczny, w starym stylu, straszacy narastajacym napieciem.

A co to jest przepraszam bardzo? Komediodramat? Na pewno nie jest to thriller, jak ktoś napisal. Ponad wszelką wątpliwość horror i to calkiem dobry horror.

E nie, dramat to nie jest. Kryminał czy thriller owszem, ale najbardziej to właśnie horror - ze względu na elementy nadprzyrodzone.

ocenił(a) film na 5

Obejrzałem i uważam, że zdecydowanie horror. Natomiast dziwi mnie tak wysoka ocena, może i najlepszy polski przedstawiciel tego gatunku, ale nadal średni.

to jest horror a nie dramat albo kryminal nie znasz sie nie wypowiadaj horrory tez sa slabe jak cos

Nie, spełnia warunki horroru, motywy okulttstyczne,
odpowiedź jest prosta: Horror

ocenił(a) film na 10
Eplay

Ale co by nie powiedzieć - świetny film

to jest horror w kryminalach i dramatach nie ma zjawisk paranormlanych dramat lub kryminal moze zniechecic ludzi horror przyciagnie

Dla mnie to był i będzie niesamowity, klimatyczny horror.

ocenił(a) film na 9

Oczywiście, że jest to horror.

od okreslenia gatunku i zamyslu jest tworca, a nie ty, to jest horror sciemniaczu

Movie_Crash_Man

A czy to ważne? Ważne, że film super

kropelski

ważne bo gatunek wynika z wizji autora i to jest rekomendacja autora do jakiej grupy odbiorcow jest film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones