PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847686}
2,0 106
ocen
2,0 10 1 106
Megaconda
powrót do forum filmu Megaconda

Tragiczny

ocenił(a) film na 1

Jako hobbysta kinematografii nie obawiam się sięgnąć nawet po pozycje z kategorii Z. Jednak ten film przebija wszystko. Nawet nie sposób powiedzieć co jest w tym filmie kiepskie, bo jest tu spartaczone absolutnie wszystko. Od muzyki, poprzez fabułę, montaż, aktorstwo, dialogi, reżyserię itd. Wszystko to jest wykonane na skrajnie fatalnym poziomie.
1/10 bo niżej się nie da.
Po obejrzeniu większej części filmu (całego nie dałem rady) zacząłem doceniać takie pozycji jak "Dlaczego ja", "ukryta prawda" itd. Które przy tym filmie wypadają jak najlepsze klasyki Hollywoodskiego kina.

ocenił(a) film na 1
Zihat

Nie miałam 'szczęścia' oglądać tej wybitnej produkcji od początku, ale w 100% się zgadzam. Film z 2010 roku, a efekty specjalne równie zaawansowane co kultowy smok z filmowego Wiedźmina. Kulminacyjna scena akcji jakością wykonania wywoływała raczej śmiech niż podekscytowanie, a przejeżdżające ulicą w oddali planu zdjęciowego samochody skutecznie odciągały uwagę od głównego wątku, podkreślając profesjonalizm produkcji, twórców najwyraźniej nie było stać na znalezienie odludnego miejsca do nakręcenia filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones