PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661746}
Ten film nie ma jeszcze ocen. Widziałeś? Oceń!

Meine Tochter, ihr Freund und ich
powrót do forum filmu Meine Tochter, ihr Freund und ich

Jak dla mnie było parę zabawnych momentów ( szczególnie scena w mieszkaniu Tobiasa z
całą czwórką w akcji.;)) natomiast cały film dosyć ciężki do oglądania moim zdaniem, bez
jakiejś spektakularnej akcji. Do tego niezbyt lubię tę aktorkę z roli Iris - Andrea Sawatzki, a
końcówka jak dla mnie troszkę zbyt przewidywalna - pewnie wiele osób bardzo wcześnie
odkryło jak ten film się skończy.
Jakoś tak mam wrażenie, że Niemcy robią dużo lepsze kryminały niż te komedie. Ewentualnie
jakieś lekko dramatyczne filmy im dobrze wychodzą.

Bonjour_Madame

Dla mnie film byl z gatunku "lekkii łatwy i przyjemny". Na sobotni wieczor jak znalazł, generalnie posmialam się, a koncowka faktycznie byla przewidywalna po pierwszych 15 minutach seansu.. W sumie polecam :) choc watpie czy ten film bedzie dostepny kiedykolwiek w Polsce. Ja go obejrzalam w niemieckiej ZDF.

Katalina130

Ja też go oglądałam na tym kanale, chciałam go tu ocenić,a później się zdziwiłam, że na filmweb jest określony jako film przed premierą. :) Dopiero później się zorientowałam, że właśnie tak jak piszesz w Polsce go nie ma i chyba nie będzie. Kiedyś na zdf leciał film 'Maria! ihm schmeckt's nicht!' to później byłam bardzo zdziwiona, że jest przełożony i w Polsce jest jako 'Wesele w Campobello" (albo jakoś tak to szło;d) Ale to było niemiecko-włoskiej produkcji może dlatego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones