PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810928}
4,6 26
ocen
4,6 10 1 26
Mektoub My Love: Intermezzo
powrót do forum filmu Mektoub My Love: Intermezzo

Nie da się policzyc ilu ludzi wyszło z 4-godzinnej projekcji, a krytycy błyszczą poczuciem humoru jadąc po tym filmie, jakby między sobą urządzali w internecie konkurs na najzabawniej wyrażoną negatywną opinię (zainteresowanych odsyłam do Twittera...)

O ile wiem, to poprzedni "Mektoub" też nie był lubiany przez krytykę, ale raczej nikt nie miał z niego aż takiej polewki xD

kryst007

Nie oglądałem, ale czytałem news nt. filmu w sieci. O co chodzi, czemu jest aż tak ,,zabawny" że aż ludzie wychodzą z sali projekcyjnej?

Yo_

Nie chodzi o to, że film jest zabawny, tylko że recenzje są pisane w zabawny, sarkastyczny sposób.

kryst007

Z czegoś to pewnie wynika...
No nic, może kiedyś obejrzę ten film.

kryst007

Mam złą wiadomość, reżyser się złamał, bo nikt nie chciał dystrybuować tego filmu we francuskich kinach i skrócił film do dwóch godzin. Słynna już, opisywana przez wszystkich krytyków i widzów, realistyczna 16 minutowa scena minety została skrócona do 60 sekund. Dodatkowo reżyser w końcu nakręcił trzecią część i domknął trylogie. Ale po tych doświadczeniach raczej nie będzie aż tak długaśna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones