PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804562}
5,6 34 334
oceny
5,6 10 1 34334
4,4 8
ocen krytyków
Men in Black: International
powrót do forum filmu Men in Black: International

seksistowskie buce, biadolące, że - ojej, musieli wrzucić kobietkę, bo poprawność polityczna! Wasz ból dupy jest moim orgazmem. :)

Diana

Jakie masz zdanie na temat uderzenia kobiety przez mężczyznę ? Uważasz że może to być usprawiedliwione czy jest dla ciebie raczej niedopuszczalne ?

ocenił(a) film na 6
Kadex

Raczej niedopuszczalne jest dla mnie wszelkie bicie kogokolwiek przez kogokolwiek.

Diana

Mi to lotto i tak jak islam nadejdzie wszystko wróci do domu, a kobiety do kuchni. W dodatku to kobiety przede wszystkim zapraszają Muzułmanów XD.

ocenił(a) film na 6
Morgotheron

Póki co bardziej mnie niepokoi polski (jak najbardziej katolicki) patriarchat, szowinizm i antyfeminizm. Na razie to nie w zalanej ponoć muzułmanami Szwecji czy Wielkiej Brytanii kobiety nie mogą przeprowadzić legalnej aborcji do 12. tygodnia, tylko w katolickiej Polsce. Tak że tego... :)

ocenił(a) film na 4
Diana

Rozumiem że postawę do zbytniego ingierowania kościoła w państwo ale szowinizm w dzisiejszych czasach jest bardzo racjonalny, dzisiejszy fanatyzm feministyczny nie jest akceptowalny nawet przez normalne kobiety bo im nie chodzi o równouprawnienie tylko głoszenie apsyrdalnych postulatow i wymuszenie specjalnych przywilejow dla danej grupy społecznej a jeśli chodzi o aborcję to jakim prawem ktoś ma decydować o życiu i śmierci innej osoby. Poprostu robią wam MIND FU w najczystszej postaci.

ocenił(a) film na 6
Anagrami

O, jak ładnie! Twój komentarz to idealny przykład szowinizmu w najczystszej postaci (nie mówiąc o tym, że pełny dyżurnego bełkotu mizoginów typu "racjonalny szowinizm", "fanatyzm feministyczny" czy "specjalne przywileje"). Zostawię jak jest, bo z doświadczenia wiem, że próby dyskusji z takimi przekonaniami są niekończącym się stekiem coraz bzdurniejszej trollerki (dla lepszego samopoczucia przyjmij, że "nie mam argumentów" i idź się cieszyć wakacjami).

A co do aborcji, to jak wyściubisz nosa za polską granicę, okaże się, że prawie wszędzie w Europie jest ona legalna do 12. tygodnia na życzenie kobiety. A tak a propos - uprawiając seks wszyscy decydujemy o życiu danej osoby, a raczej o jej potencjalnym urodzeniu się lub nie. Taka niespodzianka poznawcza. :D

Diana

Ależ oczywiście, że w Polsce aborcja jest dopuszczalna w określonych przypadkach. A jeżeli chodzi Ci o aborcję jako środek antykoncepcyjny to się tego nie doczekasz. A jak nie chcesz mieć dzieci to albo nie uprawiaj seksu, albo się zabezpieczaj. I odpowiedz mi na jedno pytanie – który, z głównych problemów kobiet w Polsce rozwiąże aborcja na żądanie? Brak edukacji seksualnej, słaby dostęp do ginekologów, antykoncepcję na recepty? Czy może poczujesz się naprawdę „wolna” tylko wtedy kiedy będziesz mogła uprawiać seks z kim popadnie bez zabezpieczenia, a ewentualną ciążę usuniesz tak jak np. kurzajkę?

ocenił(a) film na 6
Adam1Kluska

O, doczekaliśmy się również i cynika, który - korzystając zapewne z ochotą ze swobody seksualnej XXI wieku - na kobiety ceduje pełną odpowiedzialność za ciążę, każąc im nie uprawiać seksu. No to wyobraź sobie, że faktycznie kobiety biorą sobie twoją światłą radę do serca i przestają uprawiać seks. Trochę słabo, nie?

Widzę też, że szanowny pan próbuje być mega-obiektywny, wspominając o pozostałych problemach w sferze praw reprodukcyjnych. Zdradzę ci w tajemnicy, że aborcja na żądanie do 12. tygodnia nie ma być JEDYNĄ kwestią, tylko dodatkiem do tego wszystkiego, o czym piszesz. Tak jest w zdecydowanej większości krajów europejskich. A czy się tego doczekam, czy nie, to już czas pokaże. Na szczęście nie zależy to od komcia przypadkowego hipokryty na FW.

ocenił(a) film na 3
Diana

Trzeba było się zabezpieczać a nie teraz się żalić że skrobanki nie możesz zrobić.

ocenił(a) film na 6
Niewierny_Tomasz

Spokojnie, spokojnie, akurat JA sobie poradziłam, kiedy było trzeba. :) Swoją drogą już dawno nie robi się żadnej "skrobanki"; do 12. tygodnia najczęściej bierze się tabletki z misoprostolem. To tak dla twojej wiadomości.

Diana

Raczej nie chodzi tu o kobiety,bo już w wcześniejszych częściach pojawiały się one w organizacji. Problemem jest raczej brak agenta K i J którzy no krótko mówiąc są główną częścią tej marki. (Oczywiście w mojej opini)


Ps Prosze mi tu nie politykować bo przecież nie od tego jest sekcja komentarzy o filmie.(Ta uwaga do wszystkich)

e3eee

Zostaw seksistkę w jej świecie. Sama napisała, że lubi "syndrom oblężonej twierdzy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones