PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 671
ocen
5,8 10 1 21671
7,0 37
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

...z nudów myślałem że wypie#dole własną rękę!!! Beznadzieja!!!!! Pod publiczkę narobiono szumu, że najbrutalniejszy, niesmaczny, że ludzie mdleją oglądając go ... ŻAAAAL! Nie polecam !

ocenił(a) film na 1
marcindt1984

Zgadzam się w 100%. Film to jedna wielka porażka. Nic w nim nie ma ani strasznego, ani obrzydliwego. Film o niczym, nudny na maksa. Na pewno to nie jest horror. W sumie nie wiem co to jest...film zrobiony na siłę chyba z nudów. NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM !!!

marlena2111

Bo to nigdy nie miał być horror, radzę poczytać trochę przed obejrzeniem zamiast obrażania dobrych filmów.

ocenił(a) film na 6
marlena2111

W jednym poście napisałaś, że film ryje psychikę oraz że nie ma w nim nic strasznego, ani obrzydliwego i że jest nudny. To w końcu ryje, czy nie ryje? :D

marcindt1984

Tak już jest jak zamiast głupiutkiego horroru dostajesz świetne kino festiwalowe. Trudno.

ocenił(a) film na 7
ThriangleFolks

Ktoś kto ocenia Step Up 3D 10/10 nie może być brany na poważnie. XD

dmochux

@dmochux Tez sprawdzilem co ogladal, jestem zalamany xd Pewnie pila to arcydzielo, ciekawa fabula itd.

ocenił(a) film na 1
dmochux

To się tyczy też ludzi , którzy oceniaja film 1/10 jeszcze przed premierą!

ocenił(a) film na 7
marcindt1984

Chodzi o Botoks? Wczoraj widziałem i oceny nie zmieniłem. Adios

użytkownik usunięty
marcindt1984

Nas również bardzo smuci, że film przekroczył twoje możliwości pojmowania przez żonglerkę gatunkami.

ocenił(a) film na 4
marcindt1984

Ja się zawiodłem myślałem że to będzie coś takiego jak FRONTIERE(S), MARTYRS, itd . A tu pare fajnych scen i nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones