PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638284}

Miłość i inne kłopoty

Hulluna Saraan
5,7 774
oceny
5,7 10 1 774
Miłość i inne kłopoty
powrót do forum filmu Miłość i inne kłopoty

Polecam :)

ocenił(a) film na 8

Fajny film, z typowym fińskim klimatem. Jeśli ktoś nie lubi fińskiego poczucia humoru, to ten film też go nie przekona, ale co tam. Dla tych, którzy kochają te klimaty - pozycja obowiązkowa.
A mnie zawsze rozbraja Jussi Nikkilä - uwielbiam sposób, w jaki kreuje swoje postacie ;)

ocenił(a) film na 8
Vampira666

Rzeczywiście bardzo inne poczucie humoru. Jest to pierwsza fińska komedia, jaką obejrzałem i jestem nią naprawdę zauroczony :)

Vampira666

Chcesz poprawić sobie humor zobacz to jakże ciepłe,wzruszające,pełne nieporadnego wdzięku dzieło. Niby banalna historia,ale dzięki świeżemu tłu i świetnej grze aktorów, oglądanie daje dużo radości.

Szczerze polecam,nie tylko miłośnikom fińskiego humoru (czy oni rzeczywiście tak "pociesznie" wyrażają swoje uczucia? )

Vampira666

dopiero zaczynam przygodę z fińskim kinem i bardzo mnie zauroczyło. Polecilibyście mi podobne pozycje? i filmy warte obejrzenia fińskiej produkcji ? :)

ocenił(a) film na 8
EmilyBlack

Hej :) Ja polecam Ci przede wszystkim: Pitkä kuuma kesä (oglądałam go chyba 100 razy :)), oraz Vuonna 85 - świetna komedia pomyłek z legendarnym Matti Syrjä (Eppu Normaali) w kilku scenach. I koniecznie Leningrad Cowboys - jadą do Ameryki oraz - spotykają Mojżesza :))) Świetne, ale za to mroczne są np. Vuosaari i 8-Pallo. Zależy jakie filmy lubisz. Ja generalnie uwielbiam filmy Aki Kaurismäkiego i Aku Louhimiesa, a tytuły mogłabym wymieniać i wymieniać, bo praktycznie od dziecka kocham fińskie filmy. A najbardziej kocham muzyczny film Kaurismäkiego - Saimaa Ilmio - z moim ukochanym i fantastycznym człowiekiem-orkiestrą Ismo Alanko :)

ocenił(a) film na 6
Vampira666

Bardzo specyficzne i sympatyczne kino.
I naprawdę rozbrajające niektóre sceny. Jak "Byłem w szafie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones