PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39617}

Miłość i seks

Love & Sex
5,8 810
ocen
5,8 10 1 810
Miłość i seks
powrót do forum filmu Miłość i seks

W porządku

ocenił(a) film na 7

Sympatyczna, prosta historia. Na plus, albowiem miło oglądnąć czasem taki film. Nie jest to obraz w którym zachwyca fabuła, scenografia, itp., ale to niezwykle pozytywne że takie małe dzieła także powstają, obok kiczowatych superprodukcji w typie Matrixa czy Gladiatora. Film może i do jednokrotnego oglądnięcia i zapomnienia, jednak warto.

ocenił(a) film na 6
Arrakin

zgadzam sie
sympatyczny film warty polecenia. napisalas o fabule i scenografii ze nie zachwyca... ja odczulem ta wypowiedz kapke negatywnie, ale pewnie nie to mialas na mysli wiec dodam: "nie zachwyca" to nie znaczy ze jest zla, wrecz przeciwnie, wszystko w tym filmie jest na miejscu, uwazam ze jest dobrze zrobiony.
a podobal mi sie na tyle, ze nagralem go na CD, wiec nie do jednokrotnego obejrzenia ;-)

ocenił(a) film na 7
Quel

poprawny
Nie negatywnie, a tak jest;) Wszystko w porządku i to jak najlepszym, ale nie jest powalająca. Film jest jak najbardziej prawidłowy, a jakże. Ale popatrz np. na Gorzkie gody i historię tam opowiedzianą. Prosta, a Polański uczynił z niej mistrzostwo, wznosząc ponad prawidłowość. Więc Love & Sex jest niezły, ale nic poza tym, przynajmniej dla mnie. Niezwykle sympatyczny, ale nie pozostaje we mnie. O Zaklętej w Sokoła, Imieniu róży, Memento, Balu wampirów, itp.,itd. Pamiętam, uwielbiam i nie przemijają. Miłości i sexu nie zakwalifikowałam do mych ulubionych...bo...na to nie zasługuje, wg. mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones