PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95556}

Miłość jak ze snu

The Deadly Look of Love
5,3 175
ocen
5,3 10 1 175
Miłość jak ze snu
powrót do forum filmu Miłość jak ze snu

bohaterka calkiem interesujaca .... zakonczenie zaskakujące...tylko jestem ciekaw jak to jest na autentycznych faktach to czy ona teraz siedzi ??

ocenił(a) film na 10
micrusia

dlaczego ona ma siedziec? przeciez to on zabił swoją żonę...

OsAaa

hmm....nie bylo to pokazane........poza tym ona byla niezrównoważona psychicznie.....pod koniec bylo widoczne ze na tej bransoletce są przywieszone obrączki !! ( grawer KATHLEEN )

ocenił(a) film na 7
micrusia

No pewnie. Nie ma żadnych wątpliwości. To ona zabiła Kathleen.

ocenił(a) film na 4
micrusia

Bardzo przewidywalne zakończenie, oczywiście chodzi o to, że dziewczyna wrobiła kochasia - ona nie jest już zazdrosna, a on dostał dożywocie i 10 milionów. Może jeszcze niech podaruje pieniądze blondynie, to nazwiemy to happy endem.

mates_z

no nie wiem czy takie przewidywalne zakończenie....
już od samego początku wiemy że główna bohaterka jest niezrównoważona psychicznie podpalając dom temu mężczyźnie z którym na początku sypia i zabiera mu pierścionek, następnie zaczyna sobie urajac że ten drugi mężczyzna ją kocha w końcu zabija jego żonę i zapewne każdy widz jest pewny że to ona zabiła, tymczasem po 20 min na sali sądowej ja już nie jestem taki pewny(zaczynam zadawać sobie pytanie: a może to on zabił, a nie ona ?) na koniec jednak zauważamy na jej bransoletce drugie trofeum (pierścionek) z napisem KATHLEEN i wtedy jestem już pewny że to ona zabił a on poszedł nie słusznie siedzieć natomiast ona wyruszyła na kolejne podboje
czy spodziewałem się takiego zakończenia, że ta adwokat ją wybroni, zdecydowanie nie !

bodzio12

Zakończenie było dość zaskakujące, ciągle wierzyłam w jej niewinność.

micrusia

Film taki sobie, ale ta mała blondyneczka niczego sobie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones