PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11088}

Miłość mojej młodości

Till Human Voices Wake Us
6,9 650
ocen
6,9 10 1 650
Miłość mojej młodości
powrót do forum filmu Miłość mojej młodości

To wielki film!!!!!

ocenił(a) film na 10

Obejrzałam właśnie film bardzo piękny i bardzo smutny!! Jego piękno jest ukazane w jakiś szczególny sposób, jest delikatne, ujmujące, można powiedzieć "wodne" - za wspaniałe i idealne uważam ujęcia wody, jeziora, nawet łez płynących z oczu bohaterów. Także smutek, który odczuwam, jest dziwnym smutkiem. Ostatecznie bohater odnalazł to, czego poszukiwał. Przeżył to, co miał przeżyć.
Uwielbiam filmy z dwiema płaszczyznami czasu, które przeplatając się, tworzą nam obraz bohaterów. Podziwiam odtwórców głównych ról - uważam, że oboje zagrali role życia.
Obejrzyjcie koniecznie ten film. Tym bardziej, że filmów takich jest niewiele. Trafia się na nie przez zwykły przypadek, a są prawdziwą ucztą dla oka, niosą oglądającym radość, niosą miłość do kina!!!!!

ocenił(a) film na 7
nan_s

Dobry szkoda że tak mało popularny w Polsce.

ocenił(a) film na 5
nan_s

Cześć a możesz napisać gdzie znalazłaś ten film ? bezskutecznie szukam od jakiegoś czasu ...

ocenił(a) film na 10
Dolores0808

Hej:) Niestety nie mam tego filmu, nie znalazłam go też w Internecie. Widziałam go w telewizji, kiedy jeszcze miałam Cyfrę+, na kanale Cinemax:)

ocenił(a) film na 9
nan_s

Jest dostepny na Netflix ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones