Odtwórz Zwiastun nr 1 2:20

Zobacz Miłość po miłości zwiastun

Film

Love After Love

2017 1 godz. 31 min.
5,4 337
ocen
5,4 10 337
352
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
{"id":"781733","linkUrl":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+po+mi%C5%82o%C5%9Bci-2017-781733","alt":"Miłość po miłości","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/33/781733/7840442.2.jpg"}
Po śmierci męża Suzanne postanawia spotykać się z innymi mężczyznami. Syn nie jest w stanie jej tego wybaczyć.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Miłość po miłości
Miłość po miłości (2017) Zwiastun nr 1 2:20
Miłość po miłości | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2017 | Film W filmie [person=1660270]Russella Harbaugha[/person] odnaleźć można echa twórczości [person=8501]Johna Cassavetesa[/person], ikony amerykańskiego kina niezależnego. Obaj reżyserzy posiedli umiejętność opowiadania o prozie życia w sposób niezwykły, a przy tym szalenie autentyczny. Punktem wyjścia w Love After Love nie jest jednak życie, a śmierć. Dosięgła ona męża Suzanne ([person=69]Andie MacDowell[/person]) oraz ojca dwóch dorosłych synów - Nicholasa i Chrisa. Żałoba po stracie kogoś bliskiego przechodzi w pewnym momencie w próbę ułożenia sobie życia na nowo. Zarówno przez kobietę, jak i dwóch neurotycznych mężczyzn. Nie jest to jednak łatwe nawet na przestrzeni kilku lat, bo w takim horyzoncie czasowym tę historię przedstawia [person=408391]Harbaugh[/person]. Stajemy się świadkami nieudanych związków, bolesnych rozstań, niespełnionych zawodowych ambicji, zupełnie jakbyśmy zasiadali z bohaterami przy jednym stole.

W filmie Russella Harbaugha odnaleźć można echa twórczości Johna Cassavetesa, ikony amerykańskiego kina niezależnego. Obaj reżyserzy posiedli umiejętność opowiadania o prozie życia w sposób niezwykły, a przy tym szalenie autentyczny. Punktem wyjścia w Love After Love nie jest jednak życie, a śmierć. Dosięgła ona męża Suzanne (AndieW filmie Russella Harbaugha odnaleźć można echa twórczości Johna Cassavetesa, ikony amerykańskiego kina niezależnego. Obaj reżyserzy posiedli umiejętność opowiadania o prozie życia w sposób niezwykły, a przy tym szalenie autentyczny. Punktem wyjścia w Love After Love nie jest jednak życie, a śmierć. Dosięgła ona męża Suzanne (Andie MacDowell) oraz ojca dwóch dorosłych synów - Nicholasa i Chrisa. Żałoba po stracie kogoś bliskiego przechodzi w pewnym momencie w próbę ułożenia sobie życia na nowo. Zarówno przez kobietę, jak i dwóch neurotycznych mężczyzn. Nie jest to jednak łatwe nawet na przestrzeni kilku lat, bo w takim horyzoncie czasowym tę historię przedstawia Harbaugh. Stajemy się świadkami nieudanych związków, bolesnych rozstań, niespełnionych zawodowych ambicji, zupełnie jakbyśmy zasiadali z bohaterami przy jednym stole.

studio
Parts and Labor
data produkcji
2017
tytuł oryg.
Love After Love
inne tytuły
Miłość po miłości Polska
Więcej...
  • nawet Andie

    malinowa123 ocenił(a) film na 5

    nie uratuje tej dziwnej produkcji służącej do niczego ...

    1