PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762}
6,3 252
oceny
6,3 10 1 252
Miłość po zmierzchu
powrót do forum filmu Miłość po zmierzchu

nieprawdopodobna szmira

ocenił(a) film na 1

Nie pamiętam, kiedy coś tak tandetnego widziałam. A jestem bardzo wyrozumiała i lubuję się w kiczu.
Festiwal póz, klisz i bzdurnych dialogów. No sama sobie nie dowierzam. I mła żetem ną pli, żeby było
w zgodzie z konwencją narracji.

ocenił(a) film na 4
yrrah

Po części też się z tą opinią zgadzam. Scenariusz ujdzie w tłumie (niezła scena dwóch par w barze). Gra Nicka Nolte i Julie Christie też nienajgorsza.( Zresztą Nick Nolte ma to coś w sobie że kamera go po prostu kocha).
Ale to co na planie wyprawia Lara Lynn Boyle i Jonny Lee Miller woła o pomstę do nieba .Ich dialogi są banalne a rozmowa między nimi
jest jakaś bezmyślna i pusta. Oboje wyglądają jakby znaleźli się w tym filmie przypadkowo i sami niewierzyli w to co grają.

ocenił(a) film na 6
neron4

Myślę, że John Lee Miller gra oschłego i zimnego osobnika, a jego sposób interpretacji w pełni znajduje swoje uzasadnienie, natomiast Lara Flynn Boyle po prostu irytuje nadmierną teatralnością, jest okropnie sztuczna, gra jak w szkolnym przedstawieniu. Film faktycznie ratuje Nick Nolte - jako łobuzerski uwodziciel i przeniknięta smutkiem Julie Christie. Stąd też fabułę ogląda się z rosnącym zainteresowaniem. Każdy z bohaterów posiada swoją tajemnicę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones